Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Колір і дизайн

Колір і дизайн

Назва:
Колір і дизайн
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,59 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Колір і дизайн


Зміст.

Вступ...................................................................................................................2

1.Дія кольору на людину .................................................................................4

1.1.Символіка кольору......................................................................................4

1.2.Проблема кольору в інтер'єрі...................................................................21

2.Колір в трудовій діяльності........................................................................ 23

3.Кольорове рішення квартири......................................................................25
3.1Оптичні особливості кольору в інтер'єрі……………………………….27
4.Особливості оформлення інтер'єрів...........................................................29

4.1.Обробка житлового приміщення............................................................29

4.2.Особливості оформлення офісів.............................................................32

Висновок..........................................................................................................33

Список використаної літератури..................................................................36
Вступ
Протягом усієї історії розвитку суспільства людина завжди намагалась покращити умови життя. Науково-технічний прогрес і неймовірні відкриття в різних сферах діяльності призвели до виробництва предметів, які піднімають рівень життя, комфорт та продуктивність праці… Поряд з вдосконаленням виробів в функціональному плані, люди починають висувати суворіші вимоги до їхньої естетичності. Передбачалось знайдення гармонії в практичності й зовнішній красі об’єктів проектування. Форма і її декорування мала не тільки прикрашати предмети, але й підкреслювати призначення, відповідати середовищу їх експлуатації, навіть підвищувати функціональні характеристики.
Підняття рівня життя створило абсолютно новий підхід до створення виробів. Промисловість мала потребу в універсально підготовлених спеціалістах, як і з технічної, так і з художньої сторін. У ХХ ст. назріли ідеальні умови для виникнення нової, як показав час дуже необхідної професії – дизайн.
Дизайн – це творча діяльність, метою якої є створення гармонійного предметного середовища для задоволення матеріальних і духовних потреб суспільства.
Одним з дуже важливих, необхідних і складних етапів проектування виробів є їх кольорове вирішення. Колір є невідємною частиною навколишнього середовища. Все, що ми бачимо, ми бачимо за допомогою кольору. Він здатний емоційно впливати на психіку людини, що і визначає його важливу роль в житті суспільства. Колір здатний викликати певний настрій, впливати на почуття.
Сприйняття кольору і саме поняття кольору представляють собою надзвичайно складні явища. Закономірності колірного сприйняття засновані на природних асоціаціях. Природа завжди була джерелом колірних переживань, будучи як би елементарним еталоном кольороутворення. Але природа не є статистичною моделлю, а науково - технічний прогрес висуває нерідко завдання, несумісні з природними колірними закономірностями. В той же час, знання цих закономірностей є суттєвим соціально - культурним завданням.
Вивченням колірних закономірностей природи, фізичних властивостей кольору, законів змішування і поєднання кольорів, їх психологічної дії на людину займається наука кольорознавство.Практичні завдання, які вирішуються цією галуззю знань, полягають в створенні функціонального і психофізіологічного комфорту, спрямованого на підвищення продуктивності праці, зниження стомлюваності, поліпшення гігієнічних умов і освітленості. Перелік завдань не виключає естетичні вимоги при використанні кольору.
Прекрасний дар природи - здатність людини бачити світ, розмальований всіма барвами веселки. Люди так звикли до цього чуда, що не дивуються йому. Більше того, схильні сприймати колір як об'єктивну властивість самих предметів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Колір і дизайн

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок