Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Акварель: основи живопису, фарби пензлі, папір, техніки

Акварель: основи живопису, фарби пензлі, папір, техніки

Назва:
Акварель: основи живопису, фарби пензлі, папір, техніки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
Акварель: основи живопису, фарби пензлі, папір, техніки


План
Вступ.
Основи живопису акварельними фарбами.
Акварельні фарби, пензлі, папір.
Техніки лисування і “а-ля пріма”.
Завдання для роботи з аквареллю.
Плановість в пейзажі.
Вступ
Щоб збагнути характер народу, слід пізнати його історію, матеріальні та духовні скрби, які постали внаслідок творчої діяльносі. Проте між між матеріальними й духовними проявами культури немає чіткої межі. Якщо народ має високорозвиненину літературну мову, то це означає, що він зумів подолати неминучу в історії кожної нації економічну і політичну роз’єднаність. Якщо народ має високорозвинуту літературну мову, то це означає, що він зумів подолати неминучу в історії кожної нації економічну і політичну роз’єднаність. Якщо народ пране пізнати сутність людського буття, то це так и інакше знаходить відбиток в архітектурі, орнаментиці, в різних видах декоративного мистецтва. Мистецтво відображає не окремі сторони дійсності, а життя в цілому, не окремі сторони людської осоистості, а людину як цілісність. І таке відтворення життя і людини в мистецтві допомагає розумінню, сприяє встановленню тих людських контактів без яких не можлива нормальна життєдіяльність.
У мистецтва багато призначень: дати людині знання, навчити правильно оцінювати те, що відтворено в художньому творфі, а через це – правильно оцінити саме життя. Мистецтво активізує творчі сили людини, виховує його ідейно, сприяє формуванню активної життєвої позиції, дає відпочинок, виховує морально, розвиває розум і почутя людини, в тому числі і естетичні, здатність до співпереживання.
Багатогранність відображення мистецтвом дійсності – одна з причин, що пояснює потребу людей в мистецтві, які намагаються розібратися в самоу житті. Саме це багатогранне відображення дійсності робить мистецтво важливим фактором пізнання людиною світу.
Мистецтво розкриває людині істини більш глибокі, ніж його повсякденна життєва практика. Воно може піднімати, породжувати і розвивати людину, знаходити в ній творчі сили. Можливості, енергію, спонукати людину протистояти злу і творити прекрасне.
Виховуюча сила мистецтва заключається в тому, що воно говорить з людиною про вічні духовні цінності завжди новою мовою. Мистецтво прислухається і придивляється до кожного відчуття, воно хоче “зупинити мить”, щоб зрозуміти її причину. Розкрити таємницю її краси і існування, дати їй можливість більш глибоко проникнути в людську душу.
ОСНОВИ ЖИВОПИСУ АКВАРЕЛЛЮ
Навчання живопису, у тому числі і живопис, аквареллю, повинне слідувати паралельно із заняттями малюнком і припускає знання основ образотворчої грамоти. В мистецтві, як і у всякій справі, шлях до вдосконалення — нелегкий шлях. Навіть художні учбові заклади, що розташовують всім необхідним для професійної освіти і перш за все забезпечуючі повсякденне спостереження і керівництво розвитком учня, не гарантують ще всесторонньої підготовки художника; постійне вдосконалення своєї майстерності є справа всього життя істинного художника.
Тим важче припустити, що поради, які пропонуються в цій статті, можуть вичерпати необхідні знання в такому питанні, як живопис, аквареллю. Вони адресовані починає. Їх і слід розглядати тільки як поради, які дадуть деяке орієнтування в самостійній роботі і, можливо, позбавлять від зайвих елементарних помилок.
Основними знаннями початківець буде опановувати на практиці, отримуючи досвід в наполегливій праці, спостерігаючи і пізнаючи життя у всіх його багатообразних виявах. Отже, навчання живопису не зводиться до отримання тільки технічного досвіду.
Більше того, передусім необхідно навчити учня бачити природу, кожне конкретне явище в ній особливо гострозоро і проникливо, як то кажуть, «оком художника», з тим щоб зображення разом з правдивістю, щирістю містило в собі і красу, приковувало увагу своїми художніми чеснотами. Тому і в нашій статті у відомій послідовності — від простого до складного, разом з технічними питаннями піде мова про «настройку ока», про «систему порівнянь», про конкретно визначених закономірностях сприйняття світла і кольору, про розкриття змісту прийнятих в художній практиці естетичних категорій: колірної насиченості і яскравості, тональної і колірної гармонії, цілісності форми і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Акварель: основи живопису, фарби пензлі, папір, техніки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок