Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Поп-арт

Поп-арт

Назва:
Поп-арт
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,42 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Зміст
Вступ………………………………………………………………………....2
1.Методичні рекомендації…………………………………………………...3
2.Дадаїзм як передумова виникнення поп - арту………………………………..5
3.Неореалізм у різних країнах Європи та США. Утвердження
поп-арту як стилю в мистецтві……………………………………………………………… 6
4.Фотореалізм Френсіса Бекона………………………………………………………………7
5.Основні фази розвитку поп-арту у мистецтві…………………………………… .8 6.Поширення стилю територіями США, його особливості та відмінності……………………………………………………………………………………………….10 7.Мода на поп-арт у 70-их………………………………………………………………………14
8.Вплив Йозефа Бойса на свідомість людей …………………………………………18
9.Висновки ……………………………………………………………………21 10.Список використаної літератури……………………………………….22
Вступ
Програма з образотворчого мистецтва враховує традиції та сучасні тенденції розвитку національної та зарубіжної образотворчої культури. Ґрунтується на ідеях цілісного естетичного розвитку особистості на основі свідомого розуміння полі художнього та полікультурного образу світу.
В основу цього уроку покладені принципи єдності загальнолюдського та національного змісту образотворчої освіти, взаємодія компонентів соціального досвіду людини, поєднання сучасного мистецтва з елементами та основами програми образотворчого мистецтва.
Мета уроку полягає в особистісному розвитку учнів і збагаченні їхнього емоційно-естетичного сприйняття сучасного мистецтва; опанування вміннями та навичками в образотворчій діяльності; формування художньо-практичної компетентності; готовності використовувати отриманий досвід у самостійній творчій роботі; формування здатності сприймати,інтегрувати та характеризувати твори образотворчого мистецтва, висловлювати особисте ставлення до них, аргументуючи власні думки, судження, оцінки.
Сучасний мистецький напрямок поп-атр несе в собі нове бачення світу, мистецтва загалом. Нове вираження свого світогляду, в задумці і в творах поп-арту, має за мету не так впливати на зір, як на формування думки. Це мистецтво представляє сучасний світ, сучасних митців і їхню неординарність. Кожна особистість дивлячись на твори в стилі поп-арт розуміє їх по своєму. Для ще несформованої особистості такі твори можуть відіграти дуже важливу роль на подальшому її розвитку і світо сприйнятті.
Тому цього уроку ми спробуємо заглибитися в сучасне образотворче мистецтво, зрозуміти його зв’язки з іншими видами мистецтва. Що допоможе учням сформувати та розвинути асоціативно образне мислення, уяву. Фантазію, пам'ять, художній смак і творчі здібності.
Методичні рекомендації
Розвиток чуттєво-емоційного та естетичного сприймання світу, асоціативно-образного мислення, цілісного бачення вміння виділити основне у явищах та формах. Виявлення специфіки художньо-образної мови мистецтва, композиційно-художніх і технічних засобів різних видів мистецтв. Створення художніх образів на основі чуттєво-емоційного сприймання мистецьких творів, асоціативно-образних інтерпретацій природних форм та явищ.
Залучення учнів до системного пізнання, опанування техніками та прийомами образного виявлення як художньої осново для особистісного самовираження. Вивчення зразків світового та національного мистецтва з творчим переосмисленням і використанням власного досвіду в практичній творчій діяльності учнів.
Робота над темою уроку не тільки дала учням великий об’єм доступної навчальної інформації, але й збагатила їхній словарний запас термінами та поняттями,що сприятиме розвитку у них логічного мислення, уміння робити висновки, прогнозувати майбутнє, тим самим розвиватиме їхній інтелект.
Для покращення проведення уроку потрібно врахувати основні завдання курсу в які входить виховання духовних та моральних ціннісних орієнтирів у сфері образотворчого мистецтва, смаків, потреб у творчості; розуміння учнями зв’язків образотворчого мистецтва з іншими видами мистецтва.
Розвиток особистісних якостей учнів ґрунтується на освітніх компетенціях : когнітивних (пізнавальних)- чуттєво-емоційне сприйняття ; вміння відчувати і бачити навколишній світ, виявлення пізнавальної активності;
креативних (творчих)- асоціативно-образне мислення; виявлення фантазії, уяви у створенні власних образів у художньо-практичній діяльності;
методологічних – поняттєво-логічних мислення; вміння визначити мету, способи та організацію її досягнення; здатність до самоаналізу та самооцінки;
комунікативних – розуміння мови мистецтва, як форми міжособистісного спілкування; розуміння почуттів інших людей, різноманіття творчих проявів, бачень і розумінь дійсності; усвідомлення взаємозв’язку з однолітками і дорослими та відповідальності під час виконання робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Поп-арт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок