Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Кольорове рішення і середовище

Загрузка...

Кольорове рішення і середовище

Назва:
Кольорове рішення і середовище
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,94 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Зміст.


Введення.................................................2.

1.Дія кольору на людину ..................3.

1.1.Символика кольору...................................3.

1.2.Проблема кольору в інтер'єрі.....................17.

2.Цвет в трудовій діяльності...................19.

3.Кольорове рішення квартири.......................20.
3.1Оптичні особливості кольору в інтер'єрі……………22.
4.Особливість оформлення інтер'єрів...........23.

4.1.Обробка житлового приміщення.....................23.

4.2.Особливість оформлення офісів..............25.


Висновок...............................................27.

Список використаної літератури................29,
Введення

Сприйняття кольору і саме поняття кольору представляють собою надзвичайно складне явище. Закономірності колірного сприйняття засновані на природних асоціаціях. Природа завжди була джерелом колірних переживань, буваючи як би елементарним еталоном кольороосвідченості. Але природа не є статистичною моделлю, а науково - технічний прогрес висуває нерідко задачі, несумісні з природними колірними закономірностями. В той же час, знання цих закономірностей є суттєвою соціально - культурною задачею.
Вивченням колірних закономірностей природи, фізичних властивостей кольору, законів змішування і поєднання кольорів, їх психологічна дія на людину займається наука коліроведення.Практичні задачі, вирішувані цією галуззю знань, полягає в створенні функціонального і психофізіологічного комфорту, направленого на підвищення продуктивності праці, зниження стомлюваності, поліпшення гігієнічних умов і освітленості. Облік задач не виключає естетичні вимоги при використовуванні кольору.
Прекрасний дар природи - здатність людини бачити світ, розцвілий всіма барвами веселки. Люди так звикли до цього чуда, що не дивуються з нього. Більше того, схильні прочитати колір об'єктивною властивістю самих предметів. В повсякденному житті ми розглядаємо колір як властивість матеріалів. Природно, кольору предметів і матеріалів ми оцінюємо при денному кольорі.
Думка, що колір є властивістю речей, служить для багатьох практичних цілей в повсякденному житті. Воно служить також добре в більшості практичних напрямів науки і техніки, проте не скрізь. Так чи інакше, колір сприймається звичайно як колір предметів або як колір приміщення. До так званих теплих кольорів відносяться червоний, золотистий і оранжевий, тоді як синій, фіолетовий і колір морської хвилі вважають холодними кольорами. В своєму життєвому досвіді ми практично ніколи не маємо справи з чистим кольором. Ми бачимо оранжевий апельсин, зелену траву, карі очі, червоні зірки, а не просто окремі кольори. Людині частіше всього колір розказує про предмети і явища. Він дозволяє судити про те, чи дозріла ягода, або вона ще зелена, чи здорова дитина або в нього червоне горло.
При денному освітленні найсвітлішим людині здається жовтий колір. При переході від денного зору, до нічного, чутливість пересувається до синього кольору. При смерковому освітленні краще всього очей людини розрізняє зелені відтінки. Видимий спектр для середньої людини починається з червоного і закінчується фіолетовим. Правда, людина в змозі бачити кольори і нейтральні, наприклад, пурпурний, карміновий і так далі. І декілька менше протиставленого кінця спектру - фіолетового. Проте, професіонали, камвольщики , розрізняють до 40 відтінків чорного кольору.
Колірні сприйняття є важливими для людини враженнями зовнішнього світу і проблема дії кольору на людину далеко ще не вирішена. При виборі кольору будь-якого виробу, оформлення офісу важливо задатися питанням, чи не існує в цього підприємства певний фірмовий колір. Так, для косметичних товарів німецька фірма "NIVEA" вибрала синьо-біле поєднання кольорів. Колір повинен не тільки допомагати товару бути швидко реалізованим, але і повинен забезпечувати престижність. Перламутровий колір автомобіля, натуральний колір червоного дерева, металевий колір технічної апаратури вселяє довір'я, підкреслює індивідуальність.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Кольорове рішення і середовище

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок