Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Діловодство -> Документ

Документ

Назва:
Документ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,50 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Зміст
Вступ............................................................................................................3
РОЗДІЛ 1. Матеріальна основа документа...............................................5
1.1. Походження і формування терміна "документа................................5
1.2. Розкриття терміну основа документа................................................12
1.3. Поняття документа, та його різновиди..............................................20
РОЗДІЛ 2. Документування інформації....................................................23
2.1. Історичні способи і засоби запису інформації документування......23
2.2. Кодування інформації...........................................................................31
2.3. Документована інформація .................................................................33
2.4. Систематизація документів.................................................................35
Висновок .....................................................................................................38
Використана література..............................................................................40


Вступ
Перші документи на штучно створених матеріальних носіях дійшли до нас з далекого минулого у вигляді глиняних табличок, сувоїв папірусу, стародавніх пергаментів. Це були штучні носії з природних матеріалів.
Справжня революція в документуванні виникла в результаті винаходу паперу - універсального матеріального носія.
Поступово папір витіснив увесь писаний матеріал (папірус, пергамент). В теперішній час існує декілька сотень різновидів та сортів паперу, призначених для різних цілей (газетний, офортний, ватманський, фотопапір, офсетний, картографічний і т. д.). Книги друкуються на друкарському папері, рукописні та машинописні документи - на письмовому папері, карти та атласи - на картографічному. Випускають спеціальні сорти довготривалого (марка А) та тимчасового (марка В) зберігання, для документів ЕОМ (перфокарти, перфострічка) і т.д.
Документування інформації є обов'язковою умовою включення інформації в інформаційні ресурси і воно здійснюється в порядку, що встановлюється органами державної влади, які відповідають за організацію діловодства, стандартизацію документів та їх масивів, безпеку України. Документ, отриманий з автоматизованої інформатизаційної системи, отримує юридичну силу після його підписання посадовою особою в порядку, встановленому законодавством України.
Мета курсової полягає у створенні зрозумілої документації для користувачів а завдання – у формування сучасних теоретичних знань та практичних навичок у сфері документування і документаційного забезпечення діяльності підприємств невиробничої сфери.
Потрібно зазначити, що юридична сила документа, який зберігається, обробляється та передається за допомогою автоматизованих інформаційних та телекомунікаційних систем, може підтверджуватися електронним цифровим підписом, юридична сила якого, в свою чергу, визнається за наявності в автоматизованій інформаційній системі програмно-технічних засобів, що забезпечують ідентифікацію підпису і дотримання встановленого режиму їх використання. Право посвідчувати ідентичність електронного цифрового підпису здійснюється на основі ліцензії, порядок видачі якої визначається законодавством України.
Суб'єкти, що репрезентують в обов'язковому порядку документовану інформацію в органи державної влади та організації, не втрачають своїх прав на ці документи та на використання інформації, яка міститься в них, що репрезентована юридичними особами, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, а також громадянами, документована інформація, формує інформаційні ресурси, які знаходяться в спільній власності держави та суб'єктів, що представляють цю інформацію. Інформаційні ресурси, які є власністю організації, заносяться в склад їх майна відповідно до цивільного законодавства України. Інформаційні ресурси, які є власністю держави, знаходяться у віданні органів державної влади та організацій відповідно до їх компетенції, підлягають обліку та захисту в складі державного майна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Документ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок