Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Діловодство -> Документ - системний об'єкт

Документ - системний об'єкт

Назва:
Документ - системний об'єкт
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,55 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Зміст
Вступ
1. Характеристика документа, як системного об’єкта
1.1 Інформаційна складова документа
1.2 Матеріальна складова документа
2. Структура документа
2.1 Внутрішня структура документа
2.2 Зовнішня структура документа
2.3 Реквізити документа
3 Властивості та ознаки документа
3.1 Функції
Висновок
Список використаної літератури


Вступ
Не є секретом те , що Документ лежить в основі усіх наук пов’язаних із ними. Тому кожна освідчена людина повинна знати основні, ключові поняття про Документ як цілісну систему зокрема. Документ – складний об’єкт, що являє собою цілісність інформації і матеріального носія. З’ясувати його суть – це задача, яку можна вирішити за допомогою системного підходу.
Історія виникнення та еволюція тлумачення терміну “ документ”
вивчена недостатньо. Серед спеціалістів, що досліджували це питання, слід визначити Х.Арцта, Г.Г Воробйова, М.А.Комарова а також Г.Н Швецову –Водку.
Документознавство- це одна із основних загально професійних дисциплін з підготовки фахівців різних спеціальностей за напрямком культура-бібліограф, менеджер організації, документознавець. Це також і наукова дисципліна, що вивчає закономірності створення документів, принципи організації документообігу. Це комплексна наука, в основі дослідження якої перебуває документ як система зокрема.
Документ (за ДСТУ 2392-84)- це зафіксована інформація, що може розглядатися як одиниця в процесі здійснення інформаційної діяльності. Мета роботи полягає в тому, щоб дати системне уявлення про сутність, функції, реквізити, підсистема документа, тобто дати якомога повнішу характеристику документа як власне систему. Тобто у курсовій роботі у 3 розділах з яких складається курсова робота, відповідно висвітлюватимуться основні питання про документ як систему .
Об’єктом розгляду у курсовій роботі являється документ, як системний об’єкт, спеціально створений для зберігання та росповсюдження інформації у просторі та часі, тобто об’єктом дослідження та розгляду є сам документ.
Предметом дослідження та вивчення у роботі є створення наукового знання про документ, як єдність матеріальної та інформаційної складових. Також у даній курсовій роботі добре висвітлено питання структури документу, зокрема зовнішньої і внутрішньої. Також велика увага приділяється розкриттю питання реквізитів, адже саме за їх допомогою, документ може набувати юридичної сили. А також розкриття сутності поняття документа і єдності тих складових без яких він існувати не може, а це, насамперед, матеріальна і інформаційна складові.
Також у даній курсовій роботі добре висвітлено питання структури документу, зокрема зовнішньої і внутрішньої. Також велика увага приділяється розкриттю питання реквізитів, адже саме за їх допомогою, документ може набувати юридичної сили. Сучасний термін “документацій не забезпечення управління” є інформаційно-технологічною складовою в сучасній організації діловодства. Результатом документування є документ – зафіксована на матеріальному носієві інформація з реквізитами, які дозволяють її ідентифікувати.
 
Розділ 1. Характеристика документа, як системного об’єкта
Документ – являє собою систему – велику кількість закономірно пов’язаних одне з одним елементів і частин, як цілісне утворення. Елемент – найменша одиниці поділу документа. Сукупність однорідних елементів, що виконують необхідну для існування системи функцію називаються підсистемою. Якщо в системі є декілька підсистем, то вся система стає складною [1].
Поняття системи відносне, так само як і поняття елемента. Якщо документ вважати за систему, тоді матеріальна і інформаційна складова будуть його підсистемами, також документ мусить містити конструктивні елементи: титульну сторінку, форзац, обкладинку і ін. [2].
Вивчення документа як системи полягає у виявленні всіх його елементів, підсистеми і зв’язків між ними, тобто у вивченні структури. Встановлюються ознаки і параметри, які характеризують документ як систему.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Документ - системний об'єкт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок