Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Діловодство -> Особливості організації документації особового складу на конкретному підприємстві

Особливості організації документації особового складу на конкретному підприємстві

Назва:
Особливості організації документації особового складу на конкретному підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,93 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Вступ
Діловодство — це професійна діяльність, яка включає в себе питання документування й організації роботи з документами в про-цесі здійснення управлінських дій.
Особливості сучасного діловодства полягають, зокрема, у переведенні його на державну мову, широкому застосуванні комп'ютерних систем оброблення та друкування документів, необхідності дотримання вимог чинних державних стандартів у цій галузі, впрова-дження раціональних прийомів роботи. Метою діловодства є створення необхідних умов для швидкої й ефективної роботи підприємства, установи чи організації.
Дотримання стандартів з діловодства у практичній роботі органів управління та документування сприяє встановленню чіткого ор-ганізаційно-технічного порядку, викоріненню бюрократизму й тя-ганини. Опанування прийомів раціональної роботи з документами дає змогу скоротити час на їх складання, оброблення й пошук, організувати чіткий контроль за проходженням та виконанням до-кументів. Зрештою, правильно підготовлений і належним чином оформлений документ — це свідчення культури виконавця.
Основними елементами діловодства є письмові документи та документування, тобто створення документів.
Документ — основний вид ділової мови; засіб фіксації пев-ним чином на спеціальному матеріалі інформації про факти, події, явища об'єктивної дійсності та розумової діяльності людини.
В даній курсовій роботі увага зосереджується на такому виді документації, як особові офіційні документи, а саме особливості їх використання на підприємстві. Актуальність даного питання полягає в тому, що документи широко використовуються у нашій повсякденній діяль-ності як джерела та носії інформації, вони сприяють удосконаленню внутрішньої організації будь-якого підприємства, закладу чи установи, є підставою для прийняття рішень, узагальнень, довідково-пошукової роботи.
Документи є засобом засвідчення, доведення певних фактів і, отже, мають велике правове значення. Вони також використову-ються як джерела та носії інформації. А в управлінській діяль-ності документ виступає як предмет і як результат праці. Так, планування відбувається за допомогою різних планів; облік - у вигляді складання й оброблення статистичної бухгалтерської та оперативно-технічної документації; інструктування – шляхом видання інструкцій, методичних вказівок; контроль - збиранням відомостей (письмово) і виданням вказівок тощо. Отже, документація використовується як спосіб і засіб реалізації функцій, покладених на управлінський апарат.
Проблема створення, систематизації та уніфікації документів особового складу набула особливої актуальності в наш час у зв'язку з тим, що, по-перше, сфера ділового спілкування поповнилася багатьма новішими документами, по-друге, традиційно використовувані докумен-ти оновлюють свої характеристики (зміст, функцію, адресата тощо). Ці зміни, у свою чергу, зумовлені об'єктивними чинниками:
активністю державотворчих процесів в Україні після здо-буття нею незалежності в 1991 році;
розвитком ринкових відносин в економіці;
наданням українській мові статусу державної мови, необ-хідністю переходу ділового спілкування з російської мови на ук-раїнську.
Тому безліч спеціалістів з питань діловодства описують та коментують створення та організацію роботи з особовими документами. Особливу увагу на організацію цієї документаціїї звертають такі науковці як: Шевчук А.В., Діденко А.Р., Глущик С.В., Головач А.С. та багато інших.
Метою курсової роботи є розкрити особливості організації документації особового складу на конкретному підприємстві та проаналізувати ступінь відповідності оформлення з вимогами щодо документування цих паперів. Звідси, завданнями роботи є:
охарактеризувати вимоги щодо оформлення особових документів;
розкрити суть організації особової документації в ТзОВ «Альянс»;
проаналізувати ступінь відповідності вимог до документування в законодавстві і на практиці;
виокремити основні шляхи вдосконалення системи документування на підприємстві.
Об’єктом даної курсової роботи є документи особового складу, а предметом – організація та документообіг особових документів в ТзОВ «Альянс».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Особливості організації документації особового складу на конкретному підприємстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок