Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Діловодство -> Використання нетекстових документів

Використання нетекстових документів

Назва:
Використання нетекстових документів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,37 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
КУРСОВА РОБОТА
З дисципліни Документознавство
Тема : Використання нетекстових документів


ЗМІСТ
Вступ
Розділ 1 Поняття про документ. Матеріали для виготовлення документів
1.1. Класифікація документів
1.2 Характеристика полімерних матеріалів одного з найпоширеніших матеріальних носіїв інформації.
1.3 Характеристики полімерних матеріалів, які є основою матеріальних носіїв.
1.4 Перспективи розвитку матеріальної основи документа з врахуванням забезпечення довготривалого збереження інформаційних повідомлень.
Розділ 2 Загальна характеристика зображувальних документів
2.1 ІСТОРІЯ ВІДЕНСЬКОЇ КЛАСИФІКАЦІЇВступ
Актуальність теми: Документознавство – наука про документ та документно-комунікаційну діяльність. Це наукова дисципліна, що вивчає закономірності створення та функціонування документів, що виробляє принципи побудови документно-комунікаційних систем методів їх діяльності.
Документознавство досліджує документ як джерело інформації та засіб соціальної комунікації. Це комплексна наука про документ та документно-комунікаційну діяльність, що вивчає в історичному, сучасному та прогностичному планах процеси створення, розповсюдження та використання документних джерел в суспільстві.
Формування документознавства як наукової дисципліни передбачає визначення основних її складових: об`єкта, предмета, методів, понятійного апарату – в їх єдності та цілісності тобто як системної наукової дисципліни.
Сама інформація не виступає достатньою ознакою документа. Матеріальна складова — одна з двох необхідних і обов'язкових складових документа, без якої він існувати не може.
Матеріальна складова документа — це його речовинна (фізична сутність, форма документа, яка забезпечує його здатність зберігати і передавати інформацію в просторі і часі.
Матеріальну складову документа визначає носій інформації — матеріальний об'єкт, спеціально створений людиною, за допомогою якого можна зберігати і передавати інформацію.
Об`єктом дослідження є комплексне вивчення фонодокумента як системного об`єкта, спеціально створеного для зберігання та розповсюдження (передачі) інформації в просторі і часі.
Предмет дослідження – є призначення фонодокумента для збереження і передачі інформації в просторі і часі, його специфзавданнічну матеріальну конструкцію, представлену у вигляді фільмів, дисків, дискет і т.п. Ця спеціальна конструкція забезпечує виконання документами їх головної функції, даючи можливість бути зручними для переміщення в просторі, стійкими для збереження інформації в часі, пристосованими для фізіологічних можливостей читання повідомлення.
Мета курсової роботи: проаналізувати інформацію, яка міститься в документі, що обов'язково закріплена на якомусь спеціальному матеріалі (папірус, пергамент, папір, кіно-, фотоплівка і т.п.), що має певну форму носія (стрічка, лист, картка, барабан, диск, нитка і т.п.). Крім того, інформація завжди фіксується яким-небудь способом запису, що передбачає наявність засобів (фарба, туш, чорнило, барвники, клей і т.п.) і інструментів (ручка, друкарський верстат, відеокамера, принтер і т.п.).
Завдання проаналізувати : 1) матеріальну основу документа; 2) форму носія інформації і 3) спосіб документування або запису інформації.


Розділ 1 Поняття про документ. Матеріали для виготовлення документів
За тлумаченням “Оксфордського словника” “документ” – це текст чи зображення, що має інформаційне значення. В перекладі з латинської мови “документ” – це доказ, підтвердження якого факту, що мав місце давніше чи має на даний час. Вперше в цьому значенні слово “документ” використали Цезар та Цицерон. В значенні письмового свідоцтва слово “документ” вживалося від середньовіччя о ХІХ століття. З латинської мови воно дійшло до наших днів завдяки більш широкому тлумаченню цього терміну бельгійським вченим, основоположником документації – науки про сукупність документів у галузі практичної діяльності – Полем Отле (1864-1944). Його основна праця, присвячена вивченню, систематизації та структуризації документа в сучасному його розумінні, називається “Трактат про документацію”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Використання нетекстових документів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок