Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Діловодство -> Роль документа у формуванні інформаційного світогляду.

Роль документа у формуванні інформаційного світогляду.

Назва:
Роль документа у формуванні інформаційного світогляду.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,82 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота з дисципліни “Документознавство”
Роль документа у формуванні інформаційного світогляду.


ЗМІСТ:
Вступ.................................................................................................................................3
Розділ І. Поняття “носій інформації”......................................................................5
§1.Поняття інформації як інваріанта відображення..................................................5
§2.Джерела інформації...................................................................................................7
§3.Види носіїв інформації:.........................................................................................…7
3.1.Носії неживої природи.............................................................................................8
3.2.Носії рослинного і тваринного світів....................................................................9
3.3.Носії інформації в соціумі.....................................................................................11
Розділ ІІ.Поняття “матеріальна основа документа”...........................................12
§1 Розкриття поняття основи документа через призму бачення поняття “документ”......................................................................................................................13
§2.Сучасне трактування поняття “матеріальна основа документа”………………20
2.1.Практичне використання матеріальної основи для документації суспільства.....................................................................................................................21
Висновки...................................................................................................................…29
Додатки………………………………………………………………………………..31Список використаних матеріалів………………………………………………….39


Вступ
Людство створює документи для зберігання і передачі соціальної інформації в часі і просторі. Саме документ організує, систематизує інформацію, подає її в зафіксованому вигляді. Проте для свого існування люди використовують не тільки фізично закріплену інформацію, а й таку, яка циркулює і в неживій природі, і між особинами рослинного і тваринного світів, тобто не є зафіксованою і має біологічне походження.
З часом ми почали фіксувати всю необхідну інформацію, яка циркулює навколо нас. Це дало можливість її накопичення і зберігання на певному носії, який складає матеріальну основу документа, де вона міститься.
У своєму дослідженні я порушую питання, чим саме відрізняється носій, який несе інформацію, і основа, на якій вона закріплена. Отже, актуальність теми полягає в дослідженні характерних особливостей семантичного навантаження носія інформації та матеріальної основи документа. Більше того, в своєму проекті я показую різницю між цими поняттями. Крім того, я досліджую основні моменти еволюції матеріалів, які застосовувалися для закріплення інформації.
Слід відзначити, що люди прагнули до максимальної компактності розміщення інформації на носії, бажали, щоб матеріали, з яких виготовлялася основа, були не дорогими і мали невеликі розміри для передачі закріпленої інформації в часі і просторі.
Предмет даного дослідження – це семантичне навантаження понять “носій” та “матеріальна основа документа” в професійній інформаційній діяльності.
Об’єктом вивчення даної теми є носій і його матеріальна основа, їх видова різноманітність.
Мета і завдання даного дослідження – подати необхідне системне представлення про сутність, структуру, функції носіїв інформації, їх матеріальної основи. Це дослідження може також служити основою (базою) для створення термінологічного стандарту по діловодству, оскільки ще до цього часу не існує чітко визначеного стандарту, який би розкривав особливості та розбіжності даних понять.
Крім того це дослідження вирішує завдання узагальнення наукових досліджень та думок, які торкаються теми щодо визначення і порівняння цих понять.
Проводячи своє дослідження я використала значний інформаційний фонд, який стосується даної теми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Роль документа у формуванні інформаційного світогляду.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок