Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Діловодство -> Документні масиви та потоки у Івано – Франківському міському центрі зайнятості.

Документні масиви та потоки у Івано – Франківському міському центрі зайнятості.

Назва:
Документні масиви та потоки у Івано – Франківському міському центрі зайнятості.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,96 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Вступ
Головною умовою існування та розвитку суспільства є соціально – комунікативна діяльність. Без спілкування, обміну інформацією між індивідами неможливі інтелектуальна еволюція людства, розвиток виробництва, збагачення соціальної пам’яті, нові досягнення матеріального і духовного життя. Сучасні дослідники соціогенезису доводять, що соціальна комунікація – це глибинний базис матеріального виробництва та необхідний фактор прогресу будь – якого виду суспільного устрою.
Найважливішою підсистемою соціальних комунікацій є документна комунікація – процеси і засоби обміну інформацією у суспільстві за допомогою документів. Вона забезпечує рух соціальної інформації у часі і просторі шляхом створення, зберігання та розповсюдження документів. Документна комунікація виникла на певному етапі соціального прогресу людства і нині охоплює всі сфери суспільного життя.
У фондах різноманітних установ (публічних, наукових, спеціальних, науково – технічних та ін.) сконцентрований інформаційний потенціал суспільства, усі духовні багатства, які були накопичені людством. Фонд – це освоєний масив документів, що є основою роботи будь – якої установи і являє собою зібрання різних документів, підібране відповідно до профілю установи, її завдань, інтересів і запитів.
Обсяг , склад, структура фонду змінюється під впливом зовнішнього та внутрішнього середовища і, в свою чергу, впливає на них через задоволення та формування інформаційних потреб. Крім того, масивам документів притаманна така властивість, як пристосованість для вводу та виводу окремих видів документів з метою їх упорядкування та організації розповсюдження. Структура документного потоку у процесі його розповсюдження по різних соціальних інститутах, що відповідальні за кумуляцію та збереження документів, перебудовується відповідно до вимог профілювання, раціональності, розміщення, оптимальності використання та ін. Ця обставина змушує проводити якісний відбір, профілювання, переведення фізично та морально застарілих документів до фондів допоміжного зберігання.
Актуальність дослідження. Вагомий внесок у дослідження питань документ них масивів та потоків зробили А. А. Соляник [55], Ю. Н. Столяров [53], Н. М. Кушнаренко [14,15], О. Політова [17], Г. О. Гуцал [6], В.Сочинська[20], В. М. Шейко [56], Л. І. Демчика [50] та ін. Через відсутність додаткової літератури наукові праці та підручник Н. М. Кушнаренко[14,15] та навчальний посібник А. А. Соляник[55].
Питання документних потоків та масивів є достатньо висвітленим у сучасних розробках провідних дослідників та вчених. Найбільш повно та досконало це питання розкрито вченим А.А. Соляник[55].
Слід узагальнити, що актуальність фонду – це наявність у ньому документів, що містять інформацію, яка необхідна для вирішення поточних актуальних соціальних, економічних, господарських, наукових та ін. завдань.
Оскільки головною метою сьогодення є удосконалення процесів роботи міського центру зайнятості , то вирішенням цієї проблеми стали процеси застосування автоматизованих систем, які оптимізують процеси формування документ них потоків та масивів, розширюють сферу послуг, задовольняючи вибагливий та мінливий спектр запитів.
Важливою підсистемою соціальних комунікацій є документна комунікація, яка являє собою процеси і засоби обміну інформацією в суспільстві за допомогою документів. Вона забезпечує рух соціальної інформації у часі і просторі шляхом створення, зберігання та розповсюдження документів. Документна комунікація виникла на певному етапі соціального прогресу людства і нині охоплює всі сфери суспільного життя.
У працях Ю.Н. Столярова [53] бачимо, що кожна соціальна комунікація підтверджується документом, і всі соціальні інститути за сутністю є документ ними, оскільки надають необхідну інформацію своїм користувачам.
Отже , об’єктом дипломної роботи є документні масиви та потоки у Івано – Франківському міському центрі зайнятості.
Предметом дослідження є внутрішній та зовнішній документообіг у Івано – Франківському міському центрі зайнятості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Курсова робота на тему: Документні масиви та потоки у Івано – Франківському міському центрі зайнятості.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок