Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Екологічний менеджмент у виробництві іграшок

Екологічний менеджмент у виробництві іграшок

Назва:
Екологічний менеджмент у виробництві іграшок
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,36 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Екологічний менеджмент у виробництві іграшок
курсова робота з екології


ЗМІСТ


Вступ
Проблема захисту навколишнього середовища встала перед людством порівняно недавно. Але вже в нашому столітті, яке ознаменувало себе масштабним виснаженням природних ресурсів, величезною кількістю шкідливих викидів в атмосферу і океан, знищенням лісів і безліччю інших чинників, що посилюють становище з екологією на нашій планеті, екологічна катастрофа наблизилася надзвичайно. “Озонова діра", радіоактивне забруднення, глобальне потеплення клімату, стан повітряних басейнів у великих містах наочно свідчать про те, що наше середовище мешкання виснажене до межі. Від нашої активності в сфері охорони навколишнього середовища залежить розв'язання питання про виживання, збереження здоров'я людей і створення нормальних умов їх життєдіяльності.
Охорона навколишнього середовища і раціональне використання її ресурсів в умовах бурхливого зростання промислового виробництва стала однією з найактуальніших проблем сучасності.
Рідкі, тверді та газоподібні відходи завжди продукуються внаслідок процесів виробництва і повністю їх уникнути практично неможливо.
Технології зменшення відходів повинні бути ключовим компонентом будь-якої рентабельної, досконалої програми виробництва. Ці складові виробничих процесів не обов'язково повинні базуватися на високих технологіях або потребувати значних капіталовкладень. Технології зменшення відходів можуть і повинні бути застосовані до будь-якого процесу, від найпростішого до виробничих процесів і програм, пов'язаних з космічними дослідженнями. Справді, деякі з найбільш рентабельних і досконалих технологій зменшення відходів представляють собою прості і відносно недорогі зміни у виробничих процесах.
Розглянемо все вищенаведене на прикладі промисловості іграшок.


1. Загальна характеристика виробництва іграшок
1.1. Класифікація промисловості
За економічним призначенням промисловість поділяється на 2 групи: виробництво засобів виробництва (група А) і виробництво предметів споживання (група Б). Велика частина засобів виробництва виробляється на підприємствах важкої промисловості (промисловість групи А).
Продукція підприємств по виробництву іграшок відноситься до предметів споживання, тобто до групи Б. Іграшки служать засобом педагогічного, естетичного, трудового і інтелектуального виховання дітей. Продукція підприємств по виробництву іграшок грає певну роль в розвитку економіки.
Класифікацію іграшкової промисловості доцільно провести використовуючи класифікацію іграшок, оскільки підприємства цієї промисловості розрізняють за видами іграшок, які вони виробляють.
Іграшки для атестації якості продукції поділяються на наступні основні групи: іграшки металеві; іграшки пластмасові; ляльки; іграшки дерев'яні; іграшки з текстильних матеріалів, хутра і шкіри; ялинкові іграшки; іграшки поліграфічні і настільно-друкарська гра [16, 86].
Іграшки металеві. До вищої категорії якості відносяться механічні і електромеханічні іграшки, оформлені способом літографії, із застосуванням деколів і інших видів оформлення (всі внутрішні і зовнішні деталі цих іграшок повинні мати антикорозійне покриття). Механізми для механічних іграшок можуть бути виконані з металу або пластмаси з точністю обробки поверхні на 1 клас вище вказаної в кресленнях; мікроелектродвигуни повинні мати ККД не нижче за 40% і допустимі радіоперешкоди в два рази нижче граничних нормативів; шинки і гусениці транспортних іграшок повинні бути виготовлені з кольорової гуми або еластичної пластмаси. До вищої категорії відносяться також конструктори, деталі яких стандартизовані і мають антикорозійне кольорове або прозоре покриття, предмети лялькового побуту і моделі-копії, виготовлені відповідно до встановленого масштабного ряду (всі деталі повинні мати антикорозійне покриття, моделі-копії повинні повністю імітувати зразки; для транспортних моделей обов'язково відкривання дверцят, багажників, «скління» з прозорої пластмаси і т.д.
До першої категорії відносяться іграшки, що мають мінімальну кількість дефектів, передбачених діючою технічною документацією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Екологічний менеджмент у виробництві іграшок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок