Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Характеристика Одеської області, як рекреаційного комплексу

Характеристика Одеської області, як рекреаційного комплексу

Назва:
Характеристика Одеської області, як рекреаційного комплексу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота
з дисципліни: “Рекреаційні комплекси”
на тему:
“Характеристика Одеської області, як рекреаційного комплексу”


Зміст
Вступ………………………………………………………………………………3
Розділ І. Характеристика природних умов та інфраструктурних ресурсів…...6
Фізико – географічне положення……………………………………….6
Водні ресурси………………………………………………………………..7
Лісові ресурси……………………………………………………………….8
Кліматичні ресурси та їх особливості………………………………..9
Земельні ресурси та їх особливості……………………………………9
Характеристика транспортних шляхів……………………………...10
Наявність пунктів відпочинку………………………………………….12
Економічні, фінансові, трудові, виробничі ресурси…………..……12
Характеристика історико – культурних ресурсів…………………16
Розділ ІІ. Характеристика області, як туристичного комплексу……………..17
Розділ ІІІ. Перспективи розвитку комплексу…………………………………30
Висновок…………………………………………………………………………33
Додатки…………………………………………………………………………..35
Використана література
Вступ
Характерною рисою кінця ХХ століття став бурхливий розвиток туризму - найбільш демократичної та інтернаціональної сфери суспільної діяльності. Потужний імпульс до цього було дано на Першій всесвітній конференції “Туризм як впливова силf збереження миру” (1988 р. Ванкувер), де вперше пролунав заклик до поширення та пропаганди туризму як гаранта миру та безпеки , який впливає на громадян різних країн, їх економіку, культурну спадщину, традиції, релігію та ремесла.
Туризм в Україні може перевернути ваші уявлення про відпочинок ! Залежно від ваших схильностей та вподобань лише за одну поїздку до України Ви зможете охопити низку туристичних та оздоровчих напрямків.
Одеса - найважливіший порт України на південно-західному березі Чорного моря поблизу Хаджибейського й Куяльницького лиманів. Одеса - великий вузол транспортних шляхів і залізниць.   
Швидкому росту Одеси, починаючи з 19 століття, сприяло розширення зовнішньої торгівлі, будівництву в 60-70-х роках залізниць Одеса-Балта, Одеса-Київ. В кінці 19 століття порт Одеса по товарообігу зайняв 1-е місце після Петербургу.   
З 19 століття Одеса стає значним культурним центром. І основною запорукою злету й розквіту Одеського культурного життя стало примхливе переплітіння культур росіян, українців, євреїв, румун, молдаван, греків, болгар та інших народів.    
В теперішній час Одеса це великий промисловий центр - важливий центр машинобудівельної, приладобудівельної, суднобудівельної, хімічної, фармацевтичної, харчової, легкої, деревообробної і будівельної промисловості.    
Одеса - крупний морський порт. Одеса добре зв'язана повітряними авіалініями з крупнішими містами України, Росії і різних країн світу.   
Одеса - один із найбільш колоритних міст Причорномор'я з мальовничими бульварами, вулицями, парками й набережними.   
Історія Одеси закарбована в її пам'ятниках культури й архітектури: Приморський бульвар, пам'ятник А.Е.Рішел'є, монументальні Потемкінські сходи, Пушкінський дім, палац Воронцова, Стара біржа, палац Потоцького (Художній музей), госпіталь, палац Наришкіної (Палац культури моряків), оперний театр, Нова біржа (філармонія), санаторій Дзержинського, НДІ курортології, НДІ очних захворюваннь і тканинної терапії, залізничний вокзал, аеровокзал, морський вокзал, головний корпус політехнічного інституту, готель «Чорне море», пам'ятник Невідомому матросу, пам'ятник «Потемкінцям - потомки» та інщі.   
Одеса славиться своїми культурними, кінними, театральними й музичними традиціями. Ціла армія видатних артистів виходила на сцени таких закладів як: Театр опери й балету, Український музично-драматичний театр, Російський драматичний театр, Театр музичної комедії, Театр юного глядача, ляльковий театр, цирк, філармонія. В кіносвіті і численним глядачам добре відома Одеська кіностудія. В Одесі були відкриті різні музеї: археологічний, історико-краєзнавчий, художній, західного й східного містецтв, морського флоту та інщі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Характеристика Одеської області, як рекреаційного комплексу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок