Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Технічні пропозиції щодо зберігання твердих побутових відходів на полігоні ТПВ с. Рибне

Технічні пропозиції щодо зберігання твердих побутових відходів на полігоні ТПВ с. Рибне

Назва:
Технічні пропозиції щодо зберігання твердих побутових відходів на полігоні ТПВ с. Рибне
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,25 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Анотація
В даному курсовому проекті розглядаються пропозиції щодо поводження з твердими побутовими відходами на полігоні ТПВ с. Рибне.
В результаті розгляду даних пропозицій пропонується схема поводження з відходами, що складуються на полігоні.


Аннотация
В данном курсовом проекте рассматриваются предложения относительно обращения с твердыми бытовыми отходами на полигоне ТБО с. Рыбное.
В результате рассмотрения данных предложений предлагается схема обращения с отходами, которые складываются на полигоне.


Реферат
Курсовий проект містить __ сторінок, 2 рисунки, 4 таблиці, 34 посилання.
Об’єктом курсового проекту є тверді побутові відходи.
Мета проекту полягає у розробці схеми поводження з твердими побутовими відходами полігону ТПВ с. Рибне.
На основі існуючих сучасних методів утилізації твердих побутових відходів пропонується схема поводження з ТПВ.
Схема поводження з відходами є екологічно доцільною і економічно вигідною, оскільки проходить з позитивним економічним та екологічним ефектами.
Впровадження даної схеми на практиці вирішує проблеми поводження з відходами, адже зменшує їх кількість, що позитивно впливає на стан навколишнього середовища.
Ключові слова: ТВЕРДІ ПОБУТОВІ ВІДХОДИ, ЗБЕРІГАННЯ, СОРТУВАННЯ.


Зміст

Вступ……………………………………………………………………………...6
І. Загальна частина……………………………………………………………..8
Загальна характеристика полігону ТПВ с. Рибне…………………...8
Вимоги до зберігання твердих побутових відходів………………….10
Характеристика твердих побутових відходів і аналіз їх впливу на довкілля………………………………………………………………………………...16
ІІ. Проектна частина…………………………………………………………...20
2.1 Сучасний стан поводження з відходами на полігоні ТПВ с. Рибне.20
2.2 Сучасні методи поводження з твердими побутовими відходами….24
2.3 Обґрунтування схеми поводження з відходами……………………...34
2.4 Запропонована схема та її опис………………………………………...36
Висновок………………………………………………………………………...39
Перелік посилань………………………………………………………………40
 


ВСТУП
На межі другого та третього тисячоліття людство стало перед дилемою: чи продовжувати перетворювати нашу планету на звалище відходів і чекати екологічної катастрофи або ж змінити споживацьке відношення до природи і навчитися по господарські відноситися до неї. Постійний ріст народонаселення, розвиток цивілізацій призвели до такого збільшення відходів людської діяльності з якими природа вже не може впоратися. Тільки твердих побутових відходів кожна людина продукує від 200 до 1000 кг в рік. При цьому прослідковується тенденція: чим більш розвинута країна тим більша кількість відходів продукується на її території.
Як правило побутові і промислові відходи складуються на організованих або неорганізованих звалищах займаючи величезні території, враховуючи орні землі. Таке складування, при вдаваній технологічній простоті, створює ряд екологічних проблем, обумовлених: забруднення атмосфери викидами звалищного газу, забруднення підземних вод фільтратами, розвитком хвороботворних мікроорганізмів, поширенням неприємних запахів. На сучасному етапі розвитку технологічно розвинуті країни впроваджують технології які передбачають переробку відходів. Такі технології включають сортування відходів, знешкодження, подрібнення вторинної сировини, термічну переробку і тільки як заключний етап захоронення.
В Україні площа звалищ перевищує 150 тис. га на яких щорічно накопичується до 1 млрд. т твердих побутових відходів, сільськогосподарських, промислових та інших відходів. твердих побутових відходів (ТПВ) міста України генерують біля 40 млн. мі/р (10 млн. т/р), біля 90% ТПВ збирається і відвозиться на більш ніж 600 звалищ, які розташовані на околицях міста. Звалища України щорічно викидають в атмосферу більше ніж 1,35 млрд. мі звалищного газу. Попереднє сортування ТПВ міським населенням і комунальними службами по видах в Україні практично не проводяться. Механічне сортування ТПВ технічно складне і поки не знаходить широкого застосування. Пряма переробка чи спалювання величезних кількостей відходів технічно дуже проблематична, екологічно небезпечна й економічно неефективна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Технічні пропозиції щодо зберігання твердих побутових відходів на полігоні ТПВ с. Рибне

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок