Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Визначення ареалу розсіювання і гранично – допустимих викидів шкідливих речовин в атмосферному повітрі від установи “ЕТ-322-112”

Визначення ареалу розсіювання і гранично – допустимих викидів шкідливих речовин в атмосферному повітрі від установи “ЕТ-322-112”

Назва:
Визначення ареалу розсіювання і гранично – допустимих викидів шкідливих речовин в атмосферному повітрі від установи “ЕТ-322-112”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,83 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
на тему:
Визначення ареалу розсіювання і гранично – допустимих викидів шкідливих речовин в атмосферному повітрі від установи “ЕТ-322-112”
м. Копичинці.


В с т у п.
Прискорений соціально-економічний розвиток нашого суспільства передбачає підвищення ефективності заходів по охороні навколишнього природного середовища та раціональному використанню природних ресурсів. Організація взаємодії людини з природою вимагає детального вивчення, комплексного аналізу природного середовища по всіх складових його компонентах, визначення джерел шкідливого впливу антропогенного завантаження, а також розробка оптимальних шляхів та способів вирішення екологічних проблем. Базою для цього повинні стати знання, набуті студентами при вивченні загальної, соціальної та інженерної екології, геоекології та біоекології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів.
Курсовий проект виконаний з предмету “Нормування антропогенного навантаження на довкілля” на тему: “Побудова карти забруднення ЕТ-322/112 з врахуванням ефекту сумації на ПЕОМ”, в якому за даними відходів і викидів по ЕТ-322/112 будуємо на ЕОМ карту забруднення території за допомогою програми “Еол плюс”.
Відтворюючи природні ресурси і навколишнє середовище, суспільство водночас відтворює свої продуктивні сили. Деградація довкілля скорочує забезпеченість виробництва сировиною, ускладнює технологічні цикли і погіршує загальний стан екосистем.
Екологічні фактори неодноразово ставали причиною багатьох кризових ситуацій в історії людства. На планеті вже сформувалися досить великі регіони, де рівень забруднення атмосфери досяг загрозливих масштабів.


ЗМІСТ
Природо-кліматична характеристика району.
Природні особливості району.
Кліматичні та погодні умови.
2. Еколого-технологічна характеристика підприємства.
2.1. Загальні відомості про підприємство.
2.2. Техніко-технологічні показники.
2.3. Організація санітарно-захисної зони.
2.4. Характер джерел забруднення підприємств.
3. П р о е к т н а ч а с т и н а.
3.1. Розрахунок забруднення атмосферного повітря шкідливими викидами.
3.2. Заходи по зменшенню забруднення атмосферного повітря шкідливими викидами.
4. О ц і н к а е к о н о м і ч н и х з б и т к і в.
5. Екологічна ситуація.
5.1. Загальна екологічна ситуація район.
5.2. Шляхи подолання екологічного навантаження.
Висновок.
Література.
Додатки.
РОЗДІЛ 1. Природно-кліматична характеристика району.
1.1. Природні особливості району.
Копичинці — містечко Гусятинського району, Тернопільської області, розташоване в південній частині Волино-Подільської височини на 49о08' північної широти і 25о53' східної довготи по обидва боки річки Нічлави та її приток— Стрілки і Крутилова (Нічлавки). Районний центр Гусятин лежить на схід від Копичинець, віддаль до нього 28 км. Віддаль до обласного центру — Тернополя — 61 км. Через Копичинці проходить асфальтна дорога Брест—Чернівці і залізничні магістралі: Тернопіль—Чернівці, Копичинці— Гусятин. Таке розміщення міста забезпечує йому добрий зв'язок з обласним та іншими великими містами України, що сприяє економічному розвиткові міста, торгівлі, транспорту.
Місто розкинулося на семи горбах, розділених малими і більшими струмками, що впадають у р. Нічлаву та її притоку Стрілку. Площа, власне, міста займає 81,25 га земель з помірно хвилястим рельєфом і родючими ґрунтами. Вся територія Копичинець (з полями навколо, лісами, долинами) — 5510 га, орного поля — 3416 га, лісів — 1452 га. Найвища точка, 341 м над рівнем моря, знаходиться на полях з північної сторони міста.
Розташування міста в районі з розвинутим сільським господарством, добре забезпеченому трудовими ресурсами з наявністю залізничних, автомобільних і гужових доріг зумовило розвиток у ньому харчової і легкої промисловості.
Місто розташоване в південно-східній частині Подільського плато, основу якого становить Волино-Подільська плита. Геологічні дослідження в місті не проводились, але про його геологічний розріз можемо судити на основі навколишніх геофізичних даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота на тему: Визначення ареалу розсіювання і гранично – допустимих викидів шкідливих речовин в атмосферному повітрі від установи “ЕТ-322-112”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок