Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Розрахунок антропогенного наватаження в процесі роботи заводу ДСП потужністю 250 тис. м3 в рік плити на ТОВ «Кроно-Україна» в с.м.т. Брошнів.

Розрахунок антропогенного наватаження в процесі роботи заводу ДСП потужністю 250 тис. м3 в рік плити на ТОВ «Кроно-Україна» в с.м.т. Брошнів.

Назва:
Розрахунок антропогенного наватаження в процесі роботи заводу ДСП потужністю 250 тис. м3 в рік плити на ТОВ «Кроно-Україна» в с.м.т. Брошнів.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,43 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота
на тему:
Розрахунок антропогенного наватаження в процесі роботи заводу ДСП потужністю 250 тис. м3 в рік плити на ТОВ «Кроно-Україна» в с.м.т. Брошнів.


Зміст
Вступ 3
1. Природно-кліматична характеристика району………………..4
1.1. Природні особливості
району 5
1.2. Клімат та погодні
умови 7
2. Еколого-технологічна характеристика підприємства
2.1. Загальні відомості про
підприємство ..9
2.2.Техніко –технологічні показники……………………………11
2.3. Організація санітарно-захисної зони…………………....14
2.4Характеристика джерел забруднення
підприємства 15
3. Проектна частина………………………………………………..19
Розрахунок забруднення атмосферного повітря шкідливими
викидами підприємства…………………………………………… …22
4.Оцінка економічних збитків…………………………………….25
4.1. Розрахунок економічних збитків на існуюче положення
5. Екологічна ситуація …………………………………………….26
5.1.Загальна екологічна ситуація
району .26
5.2. Шляхи подолання екологічного навантаження………….….27
Висновки ..28
Список літератури……………………………………………….…30
Розрахункові та графічні додатки
Вступ
Екологічна криза набула всеосяжного характеру. Усі природні екосистеми (атмосфера, гідросфера, літосфера, біосфера) зазнали потужного антропогенного навантаження. Повсюдною дійсністю стали отруєність повітря і водного середовища, ерозія, засолення та виснаження грунтів, загибель лісів, кислотні дощі, озонові діри, загрози зміни енергетичного балансу, вичерпність корисних копалин, різні техногенні аварії тощо. Хімічне, радіоактивне та інше забруднення природного довкілля викликає різноманітні, нерідко невиліковні захворювання, незворотні зміни в генетичній структурі клітин, що веде до зростання народжуваності неповноцінного покоління.
Абсолютна більшість промислових підприємств повязані головним чином з видобутком корисних копалин та початковими сдадіями переробки сировини, тобто є нерентабельними, обтяжуючими і забруднюючими.
Для керування процесами охорони природи, раціонального природокористування та забезпечення екологічної безпеки навколишнього природнього середовища потрібна організація обліку антропогенних змін та їх проявів як в окремих регіонах так і в глобальних маштабах.
В даній курсовій роботі розглянуто загальний вплив підприємства на населений пункт с.м.т. Брошнів та вживання заходів по зменшенню впливу підприємства на нього.


1.Природно-кліматична характеристика району .
Суттєвий вплив на характер та кількість викидів забруднювачів в атмосферне повітря промисловими підприємствами мають природно-кліматичні умови місцевості При визначенні антропогенного навантаження, яке здійснює підприємство на навколишнє середовище та проведенні розрахунків гранично-допустимих викидів шкідливих речовин обов'язково повинні братися до уваги такі характеристики, як коефіцієнт рельєфу місцевості, коефіцієнт стратифікації атмосфери, середні та середні максимальні температури атмосферного повітря, середньорічна роза вітрів, швидкість вітру та ін. Без врахування цих показників розрахунки не будуть достовірними. Тому вивчення природно-кліматичних умов району, в якому розташоване підприємство, має передувати проведенню розрахунків.


1.1.Природні особливості району.
Івано-Франківська область розташована на південно-західних схилах Карпат. Чотири п’ятих території займають гори, і лиш одна п’ята припадає на рівнини.
Клімат Івано-Франківської області помірно континентальний. Область захищена від холодних північних і сухих південних вітрів Карпатами. Опадів випадає відносно багато (600-700 мм на рівнині і до 1000 мм в передгір’ї).
Підприємство «Кроно-Україна» розташоване в північно-східній частині с.м.т. Брошнів по вул. 22-го Січня та межує: зі сходу- індивідуальною житловою забудовою, з заходу-«Лісова компанія», з півночі- залізниця «Івано-Франківськ-Стрий», з півдня- автомобільною дорогою «Івано-Франківськ –Львів» та індивідуальною житловою забудовою.
Рельєф місцевості рівний, під’їзні дороги з твердим покриттям.
Генеральний план підприємства виконано в масштабі 1:500 з нанесеною координаційною сіткою та джерелами викиду.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота на тему: Розрахунок антропогенного наватаження в процесі роботи заводу ДСП потужністю 250 тис. м3 в рік плити на ТОВ «Кроно-Україна» в с.м.т. Брошнів.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок