Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> курсова робота безкоштовно: Водні ресурси Прикарпаття

Водні ресурси Прикарпаття / сторінка 6

Назва:
Водні ресурси Прикарпаття
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,52 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Таке становище склалося внаслідок того, що з серпня місяця на Івано-Франківській станції аерації, ДК”Екотехпром” проводиться реконструкція системи аерації аеротенків, внаслідок цього частина зворотних вод проходить тільки механічну очистку.
Якість води у гирловому створі на рівні минулого року, перевищення норм становить - за вмістом іону амонію - 4 ГДК, нітритах – 7ГДК.
Контроль приток другого порядку здійснювався:
на р. Саджаві у чотирьох створах. У створі вище випуску стічних вод ТЗоВ "Уніплит" стан ріки на рівні минулого року, а у створі нижче випуску стічних вод підприємства стан ріки погіршився внаслідок випуску недостатньо очищених стічних вод, спостерігається перевищення норм по БСК - 8 ГДК, іону амонію – 2 ГДК, нестабільний кисневий режим ріки.
У створі вище випуску стоків Долинського ВУВКГ стан ріки погіршився проти минулого року. Спостерігалось перевищення норм, БСК-41ГДК, завислих речовинах. У всіх створах р.Саджави аж до гирла з 10.11.2002 року відкрито пункти кризового моніторингу вод.
Ріки Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська підлягали контролю у одному створі кожна. Якість води цих рік на рівні минулих років, перевищення ГДК не зафіксовано.
Притока Дністра третього порядку р.Ворона контролювалась у трьох створах. – якість води на рівні минулого року, але виявлено перевищення іону амонію - 5ГДК.
Ріка Гериня (Млинівка) підлягала контролю у трьох створах - вище і нижче випуску ВАТ"Шкіряник"та у с.Задеревач Львівської області. У створі вище випуску ВАТ"Шкіряник" ріка чиста. Стічні води ВАТ"Шкіряник" негативно впливають на стан ріки: збільшується вміст БСК –, іону амонію , але на протязі двох останніх років якість води у створі нижче випуску поліпшується.
Річка Черлена підлягала контролю у двох створах . У створі вище випуску дощових вод ТзОВ СП"Інтерплит" зафіксовано перевищення вмісту формальдегіду – 2ГДК. Ріка протікає через недіючий полігон відходів виробництва тирсової плити. Крім того через систему дощової каналізації у річку періодично потрапляють зворотні води, тому якість води у створі нижче випуску дощових вод ТзОВ СП"Інтерплит"погіршилась, зафіксовано перевищення норм по іону амонію - 9 ГДК, по формальдегіду – 6ГДК.
Ріки Вишенька, Черешенька, Радчанка, Млинівка Крихівецька, Студенець, що протікають в межах м.Івано-Франківська чисті ріки, перевищень ГДК не зафіксовано.
Ріка Рудка протікає через територію м. Івано-Франківська в колекторі і внаслідок підключення до останнього дощової каналізації та каналізації окремих будівель якість води у ріці незадовільна. У 2002 році якість води у ріці поліпшилась, але мало місце перевищення ГДК зафіксовано по: БСК-2ГДК; іону амонію – 7ГДК; нітритах – 5ГДК.
Другою за величиною рікою в області є р.Прут. Довжина її 967 км, площа водозбору – 27 540 кв. км. Ріка бере свій початок на східному схилі Говерли і тече по території області протягом 150 км.
Контроль якості води ріки Прут в 2002 році проводився в 10 створах. У верхній течії ріки до міста Яремча якість води, в порівнянні з 2001 роком, не змінилась, В створі нижче м. Яремча якість води погіршилась, хоча всі показники в межах норми.
В створі вище м. Коломиї якість води за всіма показниками відповідала нормам для рибогосподарських водотоків. У створі нижче випуску зворотних вод Коломийського ВУВКГ якість води у ріці поліпшилась. У 2002 році спостерігалося перевищення норм ГДК, тільки по іону амонію – 1,4ГДК.
Якість води ріки Прут у створі вище Снятинського ККП протягом всіх років була в межах норм .
Якість води ріки Прут у створі нижче Снятинського ККП погіршилась, зафіксовано перевищення ГДК по іону амонію – 1,2ГДК.
Кисневий режим ріки в усіх створах добрий, концентрація розчиненого кисню в межах 9-11, мг/дм3 при нормі не менше 6 мг/дм3.
У створі в с. Оршівці, граничному з Чернівецькою областю, перевищення гранично допустимих концентрацій встановлено тільки по іону амонію – 1,7.
Якість води приток другого порядку р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота на тему: Водні ресурси Прикарпаття

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок