Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
„ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ”


Зміст
Вступ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Розділ 1 Поняття рекреації і основні особливості. . . . . . . . . . . . . . . . . .
Розділ 2 Історія рекреації Українських Карпат . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
2.1 Рекреаційні особливості Карпат . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
2.2 Історія розвитку рекреації . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
2.3 Сучасний стан Карпатського рекреаційного району . . . . . . . . . .
Розділ 3 Перспективи Українських Карпат . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Висновки . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Список використаної літератури . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . | 3
5
9
9
11
22
24
28
30
 
 
 
 
Вступ
Дана тема курсової роботи вважається досить актуальною та пізнавальною. Однією з найважливіших проблем є формування Карпатського територіально-рекреаційного комплексу, як такого. Можна сказати що рекреація сама собою є досить важливим елементом для будь якого району, та особливу роль вона відіграє у формуванні Карпатського району. Формування Карпатського рекреаційного регіону залежить від багатьох факторів, оскільки рекреація - це один із найважливіших елементів туризму та відпочинку, саме від наявних ресурсів Карпатського регіону і залежить її функціонування. Карпатський регіон сам по собі є володарем значної кількості рекреаційних ресурсів, це допомога при формуванні та історії його. Історія рекреації даного регіону дозволяє дослідити і простежити ріст розвитку та вдосконалення процесу рекреації. Тому, варто зазначити, що основною проблемою розкриття даного питання є історія рекреації та існування її в межах Карпатського територіального рекреаційного комплексу.
Мета полягає в систематизації та закріпленні знань з основних понять, які розкривають зміст дисциплін. При детальному дослідженні регіону, що розглядається враховується безліч аспектів. Слід зауважити, що основним завданням даної роботи – є висвітлення, дослідження та виявлення проблеми розвитку та подальшого потенціалу Карпатського територіально-рекреаційного комплексу. При наявності усіх необхідних ресурсів подальше функціонування цього регіону вважається досить перспективним. Таким чином, в Карпатському рекреаційному районі існують усі необхідні умови для перевтілення туризму в перспективну спеціалізацію.
При детальному дослідженні історії рекреації Українських Карпат, використовувалось безліч літератури та наукової новизни, що дало змогу детальніше розглянути тему та виявити певні специфічні аспекти формування та історії рекреаційного району Карпат. Так як за основу роботи брались до уваги Українські Карпати, це є показником умов, стану і взагалі туристського потенціалу даного регіону дослідження. При дослідженні проблеми вченими було використано значну кількість джерел та показників, які і дозволяють розглядати Карпати від початку утворення і до подальшого розвитку. Помітним явищем є етап росту та потенціалу Українських Карпат, тому слід зауважити, що Українські Карпати набувають неабиякого значення в туризмі та рекреації. Вони дозволяють розвиватись значній кількості галузей, ресурсів, які і складають основу у формуванні і подальшому їх функціонуванні.
Українські Карпати – це серце України. При наявності рекреаційних ресурсів, які функціонують на території, можна вважати їх однією з найбільш розвинутих частин України, яка є конкурентно спроможною з іншими державами світу. Багато вчених займались науковим дослідженням Українських Карпат. Існує чимало літератури, в якій формуються свої висновки та історії щодо формування рекреаційного значення Українських Карпат. Взагалі наявність рекреаційних ресурсів в регіоні що досліджується, дозволяє заздалегідь визначити туристичний потенціал і значення району. Україна багата на рекреаційні ресурси, але не всюди вони правильно реалізуються.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок