Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Скачати курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ / сторінка 10

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Транспортне пасажирське обслуговування безпосередньо в рекреаційних районах Карпат має свою специфіку. На основі існуючих тенденцій організації транспортного обслуговування курортів тут можна виділити системи масового транспорту, що формується на базі міського і маршрутів сільського транспорту, сезонних маршрутів масового транспорту, локальних систем транспорту. Швидкими темпами почав розвиватись авіаційний транспорт в Карпатському рекреаційному районі, що було зумовлено інтенсивним ростом міст, економічних та культурних зв’язків.
2.3 Сучасний стан Карпатського рекреаційного району
Якщо підсумувати вище сказане можна помітити стабільний та інтенсивний ріст стану Карпатського рекреаційного району, встановлення його як елементу рекреації, окремої галузі. Дослідження демонструють вдосконалення і ріст даного карпатського району, як такого, а також можливий потенційний високий показник щодо розвитку та подальшого існування. Беручи до уваги пройдені етапи формування Карпатського територіального рекреаційного комплексу, варто зауважити, що район володіє всіма необхідними рекреаційними ресурсами, що дозволяє повноцінно використовувати їх та покращувати в подальшому.
Таким чином, в Карпатському рекреаційному районі існують усі необхідні умови для розвитку та вдосконалення туристичної діяльності. Для цього необхідно включити план розвитку туризму та відпочинку в перспективні плани розвитку народного господарства областей Карпатського рекреаційного району та їх адміністративних районів, розробити методи по охороні навколишнього середовища на території існуючих і перспективних рекреаційних поєднань, провести розрахунок і оцінку історико-культурних і та інших рекреаційних ресурсів в Карпатах, реконструювати застарілі і створити сучасні туристичні об’єкти, розробити форми виробничих зв’язків між туристичними організаціями та учасниками будівництва баз відпочинку з метою спільної їх експлуатації на взаємовигідних умовах, а також спеціальну методику по визначенню економічної ефективності туризму [2].
На сучасному етапі розвитку туризму в Українських Карпатах загрожує в основному брак матеріально-технічної бази. Історія рекреації рекреаційного району дозволяє спостерігати за його стабільним ростом, розвитком та раціональним використанням ресурсів, що існують. Важливим є те, що рекреація даного регіону відіграє провідну роль для туристів та відпочиваючих. Значну кількість рекреаційних послуг можуть запропонувати туристам на території Українських Карпат, що їх, звичайно, приваблює. За останніми даними відвідувачами Українських Карпат є значна кількість українців, що є звичним явищем, та стрімкий ріст іноземних туристів, показник яких стабільно зростає.
Розділ 3. Перспективи Українських Карпат
Карпатський регіон в межах України багатий на різноманітні природні ресурси. Це головний економічний капітал краю, який представлений свіжим повітрям, чистою водою, біорізноманіттям рослинного та тваринного світу, незабутніми пейзажами, рекреаційно-туристичним та бальнеологічним потенціалом. Проте економічні умови тут дуже бідні. Тому розвиток нових видів екологічно зорієнтованого бізнесу рекреаційно-туристичної індустрії є основою для оптимізації перспективної інфраструктури Карпатського регіону. У зв’язку з цим нагальним завданням сучасності є розробка такої тактики і стратегії господарювання в регіоні, яка б вирішила проблему взаємовідносин суспільства і природи. Саме екологічно зорієнтований бізнес та розвиток рекреаційно-туристичної індустрії стане запорукою для підтримки природної стабільності та економічного добробуту в Карпатському регіоні [2].
За більшістю показників, що характеризують якісні властивості і рівень використання земельних ресурсів, Карпатський регіон помітно відрізняється від інших регіонів України. Він має найнижчі показники землезабезпеченості на душу населення. Потенціал водних ресурсів регіону характеризується відносно задовільним рівнем забезпечення потреб виробництва, населення та комунально-побутових підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок