Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Безкоштовно курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ / сторінка 11

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Аналіз водогосподарських балансів регіону свідчить, що дальше збільшення обсягів водопостачання неможливе.
Ліси Карпатського регіону – найбільша лісорослинна база України. Порушення екологічної рівноваги в Карпатських лісах викликає негативні зміни, що впливають на регіон . Для значної частини Карпатського регіону характерно і дослідженнями встановлено, що природні ландшафти гір надзвичайно вразливі до антропогенного впливу і легко руйнуються. Природні умови Карпатського регіону забезпечують можливості ефективного розвитку тут рекреаційного комплексу. Мальовничі ландшафти, рельєф і клімат сприятливі для туризму, спорту і відпочинку, а мінеральні води зумовлюють високий попит на оздоровлення та лікування. Потрібно іти шляхом здійснення ефективної державної політики розвитку Карпатського регіону, основою якої має стати розвиток пріоритетних сфер і рекреаційного комплексу. Найбільш ефективний та доцільний напрямок використання природних ресурсів – рекреаційний. На найбільшу перспективу напрямку цього значення варто покласти таке: державну підтримку рекреаційної галузі як однієї з найперспективніших для гірської частини регіону; Концентрацію та реалізацію коштів і ресурсів для найнеобхідніших умов існування; Створення відповідних умов для залучення іноземних інвестицій в розвитку рекреаційної галузі; сприяння приватному рекреаційному бізнесу та рекламі.
Для реалізації програми розвитку рекреаційної індустрії і комплексного управління було б доцільним створення компаній з відповідними правами і повноваженнями. Ефективним шляхом залучення іноземних інвестицій в рекреаційний бізнес є створення спільних лікувально-оздоровчих і туристичних підприємств. Раціональне залучення іноземних інвестицій додасть вагомий внесок щодо розвитку соціальної структури та вихід Карпатського регіону України на міжнародний ринок рекреаційних послуг.
Карпатський регіон має надзвичайно сприятливі умови: багаті рекреаційні та бальнеологічні ресурси для лікування і відпочинку населення, розвитку туризму і спорту. Вже на даний час Карпатський регіон є другим а Україні за обсягами доходів від рекреаційної сфери і поступається лише Криму, випереджаючи Причорноморський регіон та Приазов’я проте, потенціал рекреаційної місткості території є найвищим по Україні. На сьогоднішній день досягнуті показники обслуговування рекреантів нижчі від можливих в 3-4 рази. Це свідчить про можливість перспективного використання ресурсів і формування їх на базі рекреаційної галузі державного і міждержавного значення [6].
На мою думку основою для раціонального функціонування та використання рекреаційних ресурсів даного регіону є матеріально-технічна база, брак якої не дозволяє правильно і в повній мірі користуватися наявними ресурсами. Створення сприятливих інвестиційних умов дозволить розширити та розвивати рекреаційні ресурси і раціонально їх використовувати на території Українських Карпат. Важливим є створення рекреаційно-туристських комплексів, які б дозволяли приймати значну кількість туристів з України та інших держав світу. Враховуючи те, що держава на даному етапі не спроможна виконати всі ці важливі пункти, необхідний є створення певної програми щодо забезпечення цих умов, і реалізації на практиці. Потрібно бережно та ефективно використовувати природні ресурси, що дозволить збільшити ріст та попит на туристичний продукт. Тому перше що треба зробити для розвитку рекреації в краї, це розпочати довгострокове цільове фінансування проектів і заходів, спрямованих на оздоровлення екологічної обстановки в регіоні, охорону збереженої та відновлення порушеної природи. Також важливим аспектом є надання пільгів фірмам, які вкладають кошти в охорону здоровя та природи.
Туризм дозволяє створювати нові робочі місця та сприяє росту екологічної, культурної та соціальної освіченості. Але водночас існує проблема забруднення довкілля. Так як туризм тісно пов’язаний з рекреацією, він вимагає ідеальних умов та постійного росту, що ставить Українські Карпати у не просте становище і вимагає радикальних змін та дій.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок