Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Українською курсова робота: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ / сторінка 12

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Варто зазначити , що основним являється той факт, що Українські Карпати своїм рекреаційним значенням, набувають значного росту. Саме тому їх порівнюють з більш перспективними гірськими системами світу. Результатом цього є щорічні показники відвідування Українських Карпат наших туристів і зростаюче число іноземних туристів. При забезпечення усіх необхідних умов для Українських Карпат, можна в перспективі розглядати їх як одним із потенційних туристично-рекреаційних місць, світового значення.
Таким чином, в Карпатському рекреаційному районі існують усі необхідні умови для функціонування туристичної діяльності. Карпати володіють унікальними рекреаційними ресурсами. Щорічно кількість закладів і основних туристичних закладів зростає, рівень комфорту збільшується, кількість відвідувачів розширюється, тому єдиним раціональним аспектом є збільшення матеріальних ресурсів ті фінансування державою, співпраця з іноземними об’єктами туризму та бережне ставлення до вже існуючих ресурсів, самими мешканцями.
Висновки
Карпати та наявні рекреаційні ресурси в комплексі створюють потужний конкурентноспроможний об’єкт туризму. Самі по собі вважаються одним із найперспективніших, в туристичному плані, місць України. При розгляді і вивченні історії Українських Карпат та рекреації, можна було дослідити потенціал та особливості. даного регіону. Історія рекреації Українських Карпат займає декілька періодів. Формування Карпатського регіону, як рекреаційного, дозволило розглядати його як одним із найбільш прогресивних і багатих на туристичні та рекреаційні ресурси об’єктів. Як відомо, рекреаційна індустрія базується на використанні основних наявних властивостей природи.
Рекреаційні ресурси потребують бережного та економічного використання, охорони та збагачення. Так як основним завданням рекреації є відновлення сил людини та потреб її у відпочинку, таким чином рекреація вступає в взаємодію з суспільством. Взаємодія суспільства та рекреації сприяла виникненню багатьох проблем, які досягли глобальних масштабів. Та з іншого боку тільки людина здатна співпрацювати з природою, тобто використовувати рекреаційні ресурси по їх призначенню.
Карпатський регіон характеризується своєрідними екологічними, соціальними та культурними особливостями. Гірська частина Карпат представляє собою унікальну систему, в регіоні скупчені неоцінимі запаси рекреаційних ресурсів, вигідне географічне розташування створює сприятливі умови для включення Українських Карпат в міжнародну систему туризму і відпочинку. Важливу роль відіграє кліматорегулююча функція Карпат. Все це являється рекреаційними особливостям. Варто зазначити, що важливим аспектом є запаси рекреаційних ресурсів: лікувальних мінеральних вод, грязей, озокериту, м’якого клімату, чистого повітря, живописних ландшафтів. На базі цих ресурсів сформувалась санаторно-курортна і рекреаційна система світового значення. Все це являється важливим для існування рекреаційного регіону Карпат. Тому доцільним є при наявності вище названих ресурсів, правильне їх використання.
Завданням даної роботи є ознайомлення та вивчення рекреації на прикладі Українських Карпат. Рекреаційні умови, які наявні на даній території, дозволяють зробити висновки щодо багатства Українських Карпат. Цей факт виводить Карпатський регіон на місце, яке є конкурентноспроможним та потенційним. Важливо що Україна сама багата туристична держава, на території якої розвивається безліч галузей. Практично на всій території України можна розвивати туристичні ресурси, та існують такі місця, в яких кількість ресурсів значна, але їх наявність правильно не використовується. На території Українських Карпат є і усі необхідні ресурси і умови, та існує брак фінансів. Тому доцільно зробити висновок що правильному використанні ресурсів та при фінансовому сприянні, може бути кращий попит на туристичний продукт, а відповідно і кількість відвідувачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок