Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Скачати безкоштовно: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ / сторінка 7

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Тільки деякі міжгірні котловини мають чотирьохмісячний сприятливий період, та площа їхня не значна. Середня кількість днів подорожі туриста і відпочинку однієї людини в теплий період складає 18 днів. Таким чином, оптимальна ландшафтна місткість Карпатського територіального рекреаційного комплексу в літній період – 14 млн. чол., що перевищує кількість організованих і неорганізованих туристів, які відпочивали в цьому рекреаційному районі в 1980 році. В перспективі потреби в рекреаційних територіях досягнуть 10-15% земельного фонду. Територія гірської частини Карпатського рекреаційного району складає 45 території. Потенціальна місткість Карпатського ТРК дозволяє повністю задовольнити вимоги населення країни в відпочинку і туристичних послугах в Карпатському рекреаційному районі. Разом з тим необхідно приділяти більше уваги проблемі рекреаційних навантажень та місткості окремих туристичних вузлів та центрів. Проблема виникла внаслідок нерівномірного туристичного освоєння території. Існує ряд вузлів, подальший ріст яких приводить до оптимальної туристської місткості природних комплексів. Це перш за все Яремчанський, Ясинський, Косівський туристичний вузли.
Значення соціально-економічних умов в формуванні і розвитку ТРК визначають його властивості як системи, що має складну внутрішню структуру і зовнішні зв’язки. Внутрішня структура територіально-рекреаційної системи визначається рівнем розвитку матеріально-технічної бази рекреаційної спеціалізації, станом навколишнього середовища, наявності трудових ресурсів, характером розселення в рекреаційних районах. Територіально-рекреаційний комплекс – складна соціально-економічна система, в якій населення виявляється однією з основних підсистем. Формування територіально рекреаційного комплексу зумовлює прибуток трудових ресурсів. Освоюються нові місце народження рекреаційних ресурсів, збільшуються потужність існуючих рекреаційних підприємств, розширюється інфраструктура рекреації, відбуваються процеси, які пов’язані з необхідністю приваблення додаткових трудових ресурсів.
Санаторно-курортне лікування та відпочинок. Комуністична партія та Радянська влада постійно приділяла увагу розвитку санітарно-курортного лікування та організації відпочинку працюючих. На службу народу були поставлені всі можливі природні лікувальні запаси країни та найновіші досягнення медичної науки та техніки. В 1980 році в санітарно-курортних установах країни нараховувалось 551 тисяча ліжок, в будинках та пансіонатах відпочинку – 380 тисяч місць. Велику увагу розвитку санітарно-курортному лікуванню та організації відпочинку працюючих приділив з’їзд КПРС. Тут були підняті питання щодо здійснення завдань, які дозволять підняти рекреаційне обслуговування на рівень сучасних потреб: розширити мережу закладів санітарно-курортного лікування та відпочинку, в числі закладів для лікування батьків з дітьми та сімейного відпочинку, покращити якість обслуговування, краще використовувати природні лікувальні фактори, енергійніше вводити в практику досягнення сучасної медичної науки. В вирішенні цих питань велике значення набирають освоєння природних багатств та розвитку лікувальних закладів Карпатського рекреаційного району. Сприятливий клімат, наявність мінеральних вод, великих запасів озокериту та лікувальних грязей, розвиток мережі закладів санаторно-курортного лікування та відпочинку дають право вважати його одним з найкращих курортних районів нашої країни. В 1980 році в Карпатському територіальному рекреаційному комплексі функціонували 58 санаторіїв та 15 пансіонатів, 3 курортних поліклініки.
В Карпатському територіально-рекреаційному комплексі функціонують курорти всесоюзного, республіканського та місцевого значення. Неймовірні ресурси мінеральних вод, лікувальних грязей, сприятливі для лікування кліматичні умови забезпечили розвиток в Карпатському ТРК бальнеологічних, бальнеогрязьових і кліматичних курортів. Основними лікувальними профілями лікувальних закладів Карпатського ТРК є захворювання нирок і сечових шляхів, органів травлення та обміну речовин, захворювання ревмокардіологічних захворювань у дітей, лікування хворих з активними формами туберкульозу легенів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок