Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Скачати курсова робота безкоштовно: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ / сторінка 8

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
.. В Карпатському ТРК функціонують користуючись широкою популярністю бальнеологічні і питтєві курорти Трускавець і Моршин.
В Карпатському ТРК існує 3 бальнеогрязьових курорти республіканського значення: Немирів і Великий Любень у Львівській області, Черче в Івано-Франківській області, що спеціалізуються на лікуванні захворювань органів кровообігу, опорно-рухового апарату, нервової системи, а також шкірних захворювань. Курорти мають сучасні діагностичні та лікувальні кабінети, клінічні і біохімічні лабораторії, озокерито-, водо-, грязелічниці. На базі природних ресурсів Закарпатської області сформувались курорти республіканського значення з санаторіями обладнаними найновішою медичною апаратурою. В них функціонують лікувально діагностичні кабінети, кабінети масажу та лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичні кабінети, інгалятори, аеросолярії. Слід зауважити що не всі бальнеоресурси Карпатського рекреаційного району цілком виявлені. із можливих тут лікувальних вод затверджені запаси тільки 13, в тому числі і в Закарпатській області - 8, Львівській -4 і Чернівецькій – 1. Для задоволення потреб населення Карпатського рекреаційного району в санаторно-курортному лікуванні функціонують не тільки санаторії, але й профілакторії. Багато функціонуючих в теперішній час в Карпатському ТРК санаторії-профілакторії мають сучасну лікувальну базу, обладнану найновішою технікою, та іншими речами. Успішному функціонуванню підприємств такого типу виповнення ними плану оздоровлення сприяє перехід Заводських лікувальних закладів Карпатського територіально-рекреаційного комплексу на безперервний графік роботи. Рекреаційні заклади відпочинку Карпатського ТРК представлені в теперішній час будинками відпочинку, пансіонатами і базами відпочинку. Будинки відпочинку призначені для відпочинку в загального оздоровлення працюючих регіону. Відпочиваючі в них забезпечуються житлом, харчуванням, культурно-масовими обслуговуваннями, а відпочинок організовується з використанням природних і кліматичних умов. Пансіонати відпочинку призначені для тих же цілей, що і будинки відпочинку, але розраховані на більш широкий контингент відпочиваючих. Наявність багатих рекреаційних ресурсів в Карпатському ТРК дає можливість покласти на будинки і пансіонати відпочинку дві функції – оздоровчу і лікувальну. Таким чином аналіз стану матеріально-технічної бази курортно-рекреаційної бази Карпатського територіального рекреаційного комплексу свідчить про те, що рекреаційні заклади цього району по функціям, ємності, об’єму і рівню обслуговування задовольняють збільшені потреби населення в рекреаційних послугах.
Туризм та екскурсії. Туризм став самим масовим видом відпочинку. В СРСР обслуговувалось в середньому за рік більше 20 млн. чол. планованих туристів. Якщо врахувати самодіяльних і неорганізованих туристів, то число відпочиваючих зросло в той період втричі. В загальному понятті туризм – це відпочинок в подорожі. В СРСР туризм розглядався як частина програми покращеного культурного рівня життя народу, один із засобів ідейно-політичного виховання підростаючого покоління. В Карпатському ТРК роль туризму в економічному житті регіону безперервно росте. Цей процес проявляється в тому, що більшість населених пунктів і навіть окремі місцевості спеціалізуються на наданні послуг по туризму. В залежності від значення рекреаційних ресурсів, рівня розвитку туризму і його обслуговування створюється територіальне поєднання – пункти, центри, вузли. На сучасному етапі розвитку цього в Карпатах виділяється велика кількість вузлів в найрізноманітніших місцях. Карпатський рекреаційний район володіє значними ресурсами, що сприяють розвитку туризму. До ми відносимо історичні, історико-архітектурні пам’ятки. Кліматичні умови в Карпатському рекреаційному районі сприяють розвитку туризму протягом 9-10 місяців в рік. В 1980 році в Карпатському РР нараховувалось 69 різних туристичних закладів, що належали радам по туризму і екскурсіям.
Значну роботу, пов’язану з обслуговуванням відпочиваючих, ведуть також бюро подорожей і екскурсій.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок