Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Екологія -> Безкоштовно курсова робота скачати: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ / сторінка 9

Назва:
ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
В областях Карпатського ТРК функціонують 16 таких закладів. Вони розміщуються, як правило, в обласних центрах чи туристичних центрах. В середньому за рік бюро подорожей і екскурсій обслуговує більше 4,5 млн. екскурсантів. Також в Карпатському територіально рекреаційному комплексі розвивається самодіяльний туризм. В 1980 році контрольно-рятувальними службами обласних рад по туризму і екскурсіям зареєстровано більше 50 тисяч туристів на самодіяльних маршрутах багатоденних подорожей. Діяльність суспільних організацій самодіяльного туризму принесло відчутну користь господарській діяльності рад по туризму і екскурсіям [1].
Однією з найважливіших проблем, яку поставлено перед самодіяльним туризмом, та туризмом вихідного дня, - раціональне розміщення туристичних потоків по території Карпатського РР, оскільки місця відпочинку туристів вихідного дня нерідко співпадають з центрами розміщення організованих туристів на всесоюзних та місцевих маршрутах. Подальший розвиток організованого туризму також потребує вирішення ряду проблем, перш за все визначення темпів і напрямку розвитку туризму. В Карпатському територіальному рекреаційному комплексі розвиток та розміщення туристичного господарства нерівномірний. Більша половина кількості міст і об’єму представлених послуг відходить на Закарпатську область. При детальному вивченні виявляється, що основна частина туристичного господарства Карпатського ТРК зосереджена вздовж автомобільної траси Ужгород-Рахів-Яремче. Цей факт свідчить про необхідність зменшення рекреаційних навантажень і місткості окремих туристичних вузлів і центрів. В 70 роки в Карпатському РР з’явились тенденції щодо скорочення маршрутів з активним пересуванням. Експертна оцінка популярності пішохідних маршрутів серед відпочиваючих в Карпатах показує, що зниження попиту на ці маршрути зумовлені неповноцінним станом їх матеріальної бази.
Таким чином, в Карпатському рекреаційному районі існують усі необхідні умови для перевтілення туризму в перспективну спеціалізацію. Для цього необхідним було збереження ідеальних умов і значних матеріальних внесків. Рекреаційна спеціалізація Карпатського регіону обумовлена унікальністю його природних ресурсів. Характерна особливість розвитку інфраструктури в умовах ТРК – підвищення значення її в функціонуванні рекреаційного господарського регіону. В ефективному комплексі рекреаційного обслуговування велике значення має торгівля, суспільні питання побутове обслуговування. Саме це визначає кількісні і якісні характеристики особистих потреб рекреантів. В організації торгового обслуговування і харчування ще не сильно враховується специфіка обслуговування туристів і відпочиваючих.
Велике значення в розвитку рекреаційного району мало побутове обслуговування. Проживання населення і рекреантів в ТРК дозволяє вирішувати таку важливу соціально-економічну задачу, як збільшення вільного часу з метою відпочинку і гармонічного розвитку особистості. Дослідження, які були проведені в гірських ті перед гірських районах Карпат, показали, що служби розміщення орієнтуються на обслуговування постійного населення, тому не можуть належним чином забезпечити послугами туристів та відпочиваючих. Недостатньо розвинута служба побутового обслуговування практично у всіх адміністративних районах, що входять в Карпатський ТРК [3].
Одним із найважливіших елементів є транспортна підсистема, яку можна розглядати також як досить складну систему. Транспортна система складається із дорожньої мережі, транспортних засобів і споруд, що забезпечують їх ефективну експлуатацію. В умовах ТРК транспортна система є невід ємною частиною планування структури регіону. Складена робота транспорту забезпечує нормальне функціонування господарства ТРК, створює сприятливі умови для раціонального розміщення сил, концентрації, спеціалізації кооперування підприємства. Велике значення набуває автомобільний транспорт в сільській місцевості. Основну роль тут відіграють транспортні засоби індивідуального користування. В регіоні в широких масштабах здійснюється дорожнє будівництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: ІСТОРІЯ РЕКРЕАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок