Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічна теорія, Політекономія -> Економічна сутність акцизного збору

Економічна сутність акцизного збору

Назва:
Економічна сутність акцизного збору
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,26 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
“Економічна сутність акцизного збору”


Зміст
Стор.
Розділ1. Теоретичні та методичні основи методики обліку, аудиту та економічного аналізу розрахунків з бюджетом з акцизного збору
.Економічна сутність акцизного збору 6
.Методичні основи обліку розрахунків з бюджетом з акцизного збору
.Методичні основи аудиту розрахунків з бюджетом з акцизного збору
Розділ 2.Бухгалтерський та податковий облік розрахунків з бюджетом з акцизного збору на прикладі “Крисківського спиртзаводу”
2.1. Бухгалтерський облік розрахунків з бюджетом з акцизного збору
2.2 .Податковий облік розрахунків з бюджетом з акцизного збору
2.3.Інформаційне забезпечення з обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом з акцизного збору
Розділ3. Економічний аналіз та аудит розрахунків з бюджетом з акцизного збору на прикладі “Крисківського спиртзаводу”
3.1 Економічний аналіз розрахунків з бюджетом з акцизного збору
3.2 Аудит розрахунків з бюджетом з акцизного збору
Розділ4. Методичні та практичні рекомендації удосконалення обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом з акцизного збору
4.1. Удосконалення методики обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом з акцизного збору
4.2 .Практичні рекомендації з обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом з акцизного збору
Висновки
Список використаних джерел
Додатки


ВСТУП
На сучасному етапi розвитку ринкових вiдносин в Україні особливу роль відіграє податкова система. Податкова система - це сукупність норм, що регулюють розміри, форми, методи і терміни стягнень податків і платежів, які носять податковий характер і необхідні державі для виконання її функцій. Комплекс податкових заходів істотно впливає на економічну діяльність господарюючих суб'єктів, стимулюючи економічну та інвестиційну діяльність. Отже, податкова система призначена для регулювання економічних відносин товаровиробників з органами державної влади.
Податки вносяться в бюджет і являють собою одну із основних форм державних доходів. Збільшення доходів бюджету відбувається за рахунок зменшення доходів підприємства. Практика свідчить, що наслідком збільшення ставок і маси стягнення державою податків, призводить до зростання цін або через скорочення попиту внаслідок зростання цін веде до погіршення фінансового становища господарюючих суб'єктів, що характеризується спадом виробництва у загальноекономічному масштабі. Суперечності набувають особливої гостроти в умовах економічної кризи. Розв'язання суперечностей забезпечується внаслідок встановлення раціональної системи оподаткування.
Система оподаткування України являє собою сукупність податків, зборів та платежів до бюджету та внесків до державних цільових фондів, що стягуються у визначеному порядку, її сьогоднішній стан можна охарактеризувати, як створення основ. За короткий час здійснено перехід до системи формування доходів бюджету на податковій основі, реформовано саму податкову систему, тобто впровадження податків, характерних для більшості розвинутих країн з ринковою економікою. Але, оскільки, ця система базується на системі доходів бюджету, заснованій на принципах значної централізації, на сучасному етапі гостро постає питання наповнення нових форм оподаткування ринковим змістом.
В системі оподаткування України чільне місце посідає акцизний збір. Законодавство із зазначеного питання має тенденцію до постійних змін та коригування, тобто є нестабільним. Тому необхідно сформувати необхідне певне коло спеціалістів цілком обізнаних з питань оподаткування – саме ними і є аудитори. Вони допомагають працівникам економічних служб підприємства найефективніше виконувати вимоги податкового законодавства, запобігають допущенню можливих помилок, допомагають вишукувати приховані резерви власних засобів підприємства.
Отже, зважаючи на вищенаведене, що податки є формою фінансових відносин між державою та товаровиробниками з метою створення загальнодержавного централізованого фонду грошових ресурсів, необхідних для здійснення державою ії функцій та дослідження податкової системи, зокрема , акцизного збору, є надзвичайно важливим в галузі економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Курсова робота на тему: Економічна сутність акцизного збору

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок