Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економіка підприємств -> Банкрутство підприємтсв

Банкрутство підприємтсв

Назва:
Банкрутство підприємтсв
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
73,28 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки УкраїниКурсова робота
на тему:
«Банкрутство підприємств»


Рівне – 2013


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………..7
Розділ 1 Банкрутство підприємств:суть, значення, ознаки прояву…………..9
1.1.Суть банкрутства підприємства……………………………………………..9
1.2.Причинни та чинники банкрутства………………………………………..10
1.3.Ознаки прояву банкрутства………………………………………………...21
1.4.Ймовірність банкрутства підприємства………………………………........24
1.5.Механізм банкрутства та шляхи його подолання……………………........28
1.6.Порядок ліквідації підприємства у випадку банкрутства………………...32
Розділ 2 Розрахунки банкрутства за системою Альтмана……………………37
2.1. Розрахувати величину Z за системою Альтмана і зробити висновок щодо ймовірності банкрутства компанії «Артеміда»………………………………..37
2.2. За умови визнання компанії банкрутом визначити ймовірність задоволення претензій кредиторів……………………………………………..38
Висновок…………………………………………………………………………42
Список використаної літератури………………………………………………44
Додатки………………………………………………………………………….45Вступ
3 початку 90-х pp. економіка України демонструє якісно нові елементи кризи, не властиві витратній економіці. Ці елементи зумовлені характером перехідних процесів i залежать від форм, терміну й мeтoдiв реформ, що впроваджуються.
В Україні порушилася єдність елементів процесу праці i відбулася деградація кожного з них окремо. Кризою вражені всі елементи, що визначають процеси праці: криза процесу праці, що виявляється у декваліфікації, безробітті, важкій демографічній ситуації, xpoнічній невиплаті заробітної платні, падінні стимулів до високопродуктивної праці; криза предметів праці — у втраті сировинної бази, що опинилася за кордоном, i у відсутності власних джерел нафти, газу, бавовни i деяких інших видів сировини та енергоносіїв; криза засобів праці — у фізичному i моральному знoci виробничих потужностей підприємств, зубожінні їх структур.
Відомо, що капітал перебуває в безперервному pyсі, протягом якого він проходить три стадії, що охоплюють сфери виробництва та обігу. У ході свого руху капітал послідовно набуває i скидає три форми — грошовий, продуктивний i товарний капітал. Одночасне перебування капіталу в трьох різних формах — необхідна умова безперервності суспільного виробництва. Припинення руху капіталу на будь-якій одній стадії, так само як i перебування капіталу в якійсь одній формі, неминуче викликає порушення в pyci всього капіталу i появу перерв у процесі виробництва. Якщо капітал i затримується на першій фазі Г—Т, то грошовий капітал перетворюється на скарб. Якщо поєднання робітників із засобами виробництва на виробничій фазі не відбувається протягом тривалого часу, то засоби виробництва руйнуються, а робітники втрачають виробничий досвід i навички у праці. Якщо капітал
„застряє” на товарній фазі свого руху Т'—Г', то товари не реалізуються i процес кругообігу не може бути поновлено.
Перенакопичення промислового капіталу за обставин кризи виявляється одночасно в ycix трьох його функціональних формах: 1) надвиробництві товарного капіталу (засоби виробництва i предмети споживання) — супроводжується зростанням нереалізованих запасів i скороченням поточного виробництва; 2) стрибкоподібному зростанні надлишкового капіталу у продуктивній формі (засоби виробництва та робоча сила) — зростання недовантаження виробничих потужностей, безробіття; 3) перенакопиченні капіталу в грошовій формі, що не знаходить прибуткового застосування.
Грошовий капітал застосовується на початковій i завершальній стадіях кругообігу промислового капіталу.
Підприємства для забезпечення розширеного відтворення мають виконувати фінансові зобов'язання i бути спроможними здійснювати певні витрати — купівлю на товарному ринку й на ринку праці, тобто повинні виступати покупцем, який має гроші.
Загалом ситуація у сфері відтворення промислового капіталу України характеризується наявністю багатьох вузьких місць, подолання яких має бути одним із завдань державного антикризового управління економікою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Банкрутство підприємтсв

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок