Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економіка підприємств -> Шляхи підвищення прибутку і рентабельності підприємства (Райффайзен Банк Аваль)

Шляхи підвищення прибутку і рентабельності підприємства (Райффайзен Банк Аваль)

Назва:
Шляхи підвищення прибутку і рентабельності підприємства (Райффайзен Банк Аваль)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
384,55 KB
Завантажень:
1994
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Вступ

1. Загальна характеристика об’єкта дослідження.

1.1. Характеристика продукції (робіт, послуг) і умов функціонування підприємства

1.2 Забезпечення підприємства ресурсами: матеріально-технічними, трудовими і природними

1.3 Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності підприємства

2. Теоретичні та методологічні питання аналізу прибутку та рентабельності

2.1. Джерела формування та розподілу прибутку підприємства

2.2. Показники прибутку і рентабельності

3. Аналіз прибутку і рентабельності

3.1 Аналіз динаміки показників прибутку та рентабельності

3.2 Аналіз формування та розподілу прибутку підприємства

3.3 Аналіз рентабельності виробництва і окремих видів продукції

4. Оцінка резервів підвищення прибутку та рентабельності підприємства

Висновок і пропозиції

Література

Вступ

Ринкові умови господарювання обумовлюють необхідність поглибленого вивчення і всебічного удосконалення економічної діяльності усіх галузей національної економіки. Особлива увага в цьому контексті повинна бути спрямована на основу їх ланку-підприємств. Сукупність економічних проблем, які виникають в процесі динамічного функціонування підприємств, повинні вирішувати спеціалісти, які здобули високий рівень знань, відповідну професійну підготовку, мають достатній рівень кваліфікації. Від рівня одержаної загальної та професійної підготовки, їх компетентності і обізнаності у вирішальний мірі залежатиме успішне розв’язання конкретних практичних завдань, тобто розробка та здійснення заходів, спрямованих на ефективну діяльність підприємств в довготерміновій перспективі, забезпечення високих темпів його розвитку та підвищення конкурентоспроможності.

Економіка підприємства охоплює широке коло проблемних питань пов’язаних з управлінням численних взаємопов’язаних видів діяльності на основі процесного підходу. В результаті реалізації системи процесів повинен бути досягнутий якісний кінцевий результат у вигляді конкретного суспільного корисного продукту. В зв’язку з цим чільне місце відведено визначенню сутності підприємства як суб’єкта підприємницької діяльності, ґрунтовно висвітлене його сучасне середовище.

Для реалізації стратегії та досягнення цілей підприємства повинні бути визначені необхідні ресурси. Серед них визначальне місце займають основні та оборотні засоби, трудові та інформаційні ресурси. Мова йде не тільки про вивчення їх складу чи класифікування. Особливу увагу слід акцентувати на їх раціональному використанні в процесі виробництва, зокрема основних і оборотних засобів та нематеріальних ресурсів.

Поряд з тим, в полі зору поглибленого вивчення мають знаходитися економічного розвитку підприємства. Мова йде про обґрунтування джерел та форм фінансування та інвестування його розвитку, метою якого має бути інноваційний підхід та досягнення моделі ділової досконалості.

Основна мета і задача дисципліни « Економіка підприємства» представлені в цьому з нових наукових позицій, які узагальнюють висвітлюють здобутки авторського колективу. Мета їх викладення полягає в тому, щоб майбутні економісти і менеджменти набули таких знань з економіки підприємства, які дадуть змогу їм компетентно вирішувати практичні завдання безпосередньо на підприємствах.

Матеріали в підручнику додаються таким чином, щоб майбутні спеціалісти на основі глибокого засвоєння теоретичних питань були здатні сформувати досконалі економічні механізми переходу підприємств на інноваційні моделі господарювання.

1.Загальна характеристика об’єкта досліджень

Книг і статі про банк і банківську діяльність завжди було багато. Проте 15-20 років тому у вітчизняній економічній і юридичній літературі розглядалися проблеми лише державного банку і місце банківської системи в плановій економіці. Юридичний аспект міжбанківських відносин і установ Держбанку з клієнтурою не розглядався у зв'язку з неактуальністю в умовах тотальної державної власності. Система організації і структура вимоги до персоналу установ Держбанку і Будбанку були уніфіковані. Існувала централізована система підготовки і розподілу кадрів, і дивуватися з цього не доводилося, оскільки банки займали своє відведене їм місце в жорстко централізованій системі державного управління економікою.

Нині в ринковій економіці, що формується, роль банків стає іншою. Банківські установи беруть активну участь в регулюванні фінансових потоків, вступають у нові відносини з клієнтами - фізичними і юридичними особами. Від банків залежить багато що, їх правильна організація і цілеспрямована діяльність вимагають великих знань і зусиль.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Шляхи підвищення прибутку і рентабельності підприємства (Райффайзен Банк Аваль)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок