Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економіка підприємств -> Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності

Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності

Назва:
Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
101,08 KB
Завантажень:
889
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПЛАН КУРСОВОЇ РОБОТИ

стор.

ВСТУП……………………………………………………………………… 3

Розділ І: Теоретичні обґрунтування необхідності укладення договірних взаємовідносин у підприємницькій діяльності.

5

§ 1.1. Підприємницькі договори (контракти, угоди) ......................... 5

§ 1.2. Структура і порядок укладення договорів................................ 7

Розділ ІІ: Формулювання умов укладення угод (договорів) підприємцем з партнерами.

14

§ 2.1. Типовий зміст. Специфічні і загальні умови договору…........ 14

§ 2.2. Оферта, як особлива форма укладення договору……………. 16

§ 2.3. Формулювання можливих конкретних умов договору на прикладі ВАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод"

17

Розділ ІІІ: Партнерські зв’язки: сутність та організаційно-правова форма

24

§ 3.1. Шляхи вдосконалення системи договірних взаємовідносин.. 24

§ 3.2. Підприємницькі дії щодо реалізації проектів……………....... 24

§ 3.3. Партнерські зв’язки та угоди (операції)…………………........ 26

Висновок……………………………………………………………………. 29

Перелік літератури………………………………………………................. 31

Додатки

ВСТУП

Договірні взаємовідносини це є одне із невід‘ємних і основних складових у взаємовідносинах, партнерських зв‘язках в підприємницькій діяльності. Адже, за теперішніх умов в нашій країні практично не можливо займатись підприємницькою діяльністю та співпрацювати з партнерами без укладення договорів або угод. Вони складають невід‘ємну частину господарської діяльності кожного підприємства.

Партнерські зв’язки — це такі договірні відносини, які встановлюються між підприємцями і дозволяють кожному з них досягти очікуваного результату (успіху) за рахунок обміну наслідками своєї діяльності.

Що є таке покупка чи продаж якого–небудь продукту чи товару? Це, насамперед оформлений по усім правилам і відповідно до чинного законодавства документ про продаж, передачу товару чи послуг від одного власника іншому. Цей документ називається – договором. Договір є одним з основних видів зобов’язань по передачі товару, продукції чи наданні послуг в власність та розпорядження. Історія правового регулювання договору нараховує майже 4 тисячі років. У процесі розвитку правових систем відбувався природний добір правових норм. Випадкові положення згодом відсівалися, поступаючись місцем більш обґрунтованим і якісним, підвищувався рівень юридичної техніки. І так до теперішнього часу.

Можна відмітити, що на даний момент договірні відносини між партнерами та контрагентами чітко врегульовані законодавством, яке зазнало останніх та докорінних змін у зв‘язку з прийняттям нового Цивільного та Господарського кодексів України.

Відповідно, в підприємницькій діяльності та в партнерських зв‘язках пройшли також зміни щодо організації та взаємодії між собою. На даний момент законодавець чітко визначає основні умови та порядок укладення господарських договорів. Партнери в підприємницькій діяльності при здійсненні господарської діяльності зобов‘язані дотримуватись цих вимог. Вони є обов‘язковими для виконання кожним учасником господарської діяльності.

Отож, підводячи свого роду підсумок, можна сказати, що договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності складають основу господарської діяльності та основу співпраці між партнерами та контрагентами в договірних відносинах, без яких практично неможливий зв‘язок та взаємодія між ними.

Розділ І: Теоретичні обґрунтування необхідності укладення договірних взаємовідносин у підприємницькій діяльності.

§ 1.1. Підприємницькі договори (контракти, угоди)

У всіх галузях економічного, соціального, культурного і політичного життя суспільства взаємовідносини юридичних і фізичних осіб мають переважно договірний характер. При цьому варто окремо наголосити, що в усіх сферах господарювання організація підприємницької діяльності базується виключно на договірних взаємовідносинах.

Договір (контракт, угода) — форма закріплення партнерських зв’язків, а саме предмета договору, взаємних прав і обов’язків, наслідків порушення домовленостей.

Договір має забезпечувати оптимальне співвідношення волі людини, її інтересів з інтересами і потребами контрагентів (партнерів) суспільства. Так, партнерські зв’язки підприємця розвиваються за двома основними напрямками:

• перший — відносини з постачальниками всього необхідного для організації процесу виробництва;

• другий — відносини зі споживачами (клієнтами) всього того, що продукується підприємцем для ринку.

Схему можливих партнерських зв’язків можна зобразити так, як на рис. 1.

Рис. 1. Типова схема основних партнерських

зв’язків підприємця

Увесь спектр таких взаємовідносин (зв’язків) здійснюється на основі дотримання власних прав і намагання виконувати ті зобов’язання, котрі підприємець гарантує своїм партнерам при встановленні з ними будь-яких конкретних форм співробітництва. Такі права і обов’язки закріплюються у договорі, що має бути підписаний підприємцем та його партнерами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок