Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Планування рекламної діяльності підприємства та оцінка її ефективності (на прикладі ВАТ „Київський мотоциклетний завод”)

Планування рекламної діяльності підприємства та оцінка її ефективності (на прикладі ВАТ „Київський мотоциклетний завод”)

Назва:
Планування рекламної діяльності підприємства та оцінка її ефективності (на прикладі ВАТ „Київський мотоциклетний завод”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,19 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Планування рекламної діяльності підприємства та оцінка її ефективності (на прикладі ВАТ „Київський мотоциклетний завод”)


План


Вступ
Науково-технічний прогрес викликав до життя нове покоління науково-технічних засобів цілеспрямованого ідеологічного впливу на всі шари населення, за допомогою реклами, і насамперед на молодь. У розвинених буржуазних державах вчасно оцінили нові можливості рекламної діяльності і стали широко і досить успішно впроваджувати їх у практику масової ідеологічної обробки населення - потенційного покупця і насамперед молоді. Повсюдно усе більш широке застосування одержують такі засоби реклами, як телебачення, радіо, кіно й естрадне шоу.
Розвиток телекомунікацій у сучасному світі, проникнення форм і методів впливу на розуми молоді із широким використанням новітніх технічних засобів створюють реальну небезпеку через форму впроваджувати в розуми далекий нашим вітчизняним ідеалам зміст уседозволеності. "Обгортка" реклами створюється відповідним набором технічних засобів при відповідній організації їхнього застосування.
У наш час реклама, будучи постійним супутником людини, постійно впливаючи на неї, відіграє істотну роль у житті людського суспільства. Ця роль не обмежується ні рамками засобів масової інформації, ні навіть усієї ринкової діяльності. Особливо велике значення реклами в областях економіки і громадського життя.
Економічна роль реклами реалізується в тім, що вона сприяє зростанню суспільного виробництва, обсягу капіталовкладень і числа робочих місць. Реклама також підтримує конкуренцію, розширює ринки збуту, сприяє прискоренню оборотності засобів, чим підвищує ефективність суспільного виробництва.
Об'єктом дослідження є ВАТ „Київський мотоциклетний завод”.
Метою роботи є показати значимість рекламної діяльності в сучасних умовах, її роль і удосконалювання на прикладі підприємства.
Дана мета припускає рішення в роботі наступних задач:
аналіз загальної характеристики ВАТ „Київський мотоциклетний завод”;
аналіз організаційної структури підприємства;
аналіз основних показників діяльності ;
аналіз рекламної діяльності і її роль;
удосконалювання рекламної концепції і її ефективність на підприємстві.


Розділ 1. Теоретичні основи управління маркетинговими комунікаціями
Сучасна фірма керує складною системою маркетингових комунікацій. Вона підтримує комунікації зі своїми посередниками, споживачами і різними контактними аудиторіями. Споживачі використовують усну комунікацію у виді поголоски і слухів у своєму середовищі. І одночасно кожна група підтримує комунікаційний зворотний зв'язок із всіма іншими.
Комплекс маркетингових комунікацій, названий також комплексом стимулювання, складається з чотирьох основних засобів впливу: реклама, стимулювання збуту, пропаганда й особистий продаж.
Реклама - будь-яка платна форма неособистого представлення і просування ідей, товарів або послуг від відомого імені.
Стимулювання збуту - короткочасні спонукальні міри заохочення покупки або продажі товару або послуги [7, с. 64].
Пропаганда («пабліситі») - неособисте і не оплачуване стимулювання попиту на товар, послугу або організацію шляхом поширення про них комерційно важливих відомостей або доброзичливого представлення в засобах інформації.
Особистий продаж - усне представлення товару в ході бесіди з одним або декількома потенційними покупцями з метою здійснення продажу.
Кожному підприємству властиві власні специфічні прийоми комунікації.
Маркетологу потрібно розбиратися в дії комунікації. Цей процес може бути представлений моделлю, що включає дев'ять складових елементів.
Відправник - сторона, що посилає звертання іншій стороні.
Кодування - процес представлення думки в символічній формі.
Звертання - набір символів, переданих відправником.
Засоби поширення інформації - канали комунікації , по яких звертання передається від відправника до одержувача.
Розшифровка - процес, у ході якого одержувач надає значення символам, переданим відправником.
Одержувач - сторона, що одержує звертання, передане іншою стороною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Планування рекламної діяльності підприємства та оцінка її ефективності (на прикладі ВАТ „Київський мотоциклетний завод”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок