Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Розрахунок раціонів кормів

Розрахунок раціонів кормів

Назва:
Розрахунок раціонів кормів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,59 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
“Розрахунок раціонів кормів”


ПЛАН
ВСТУП
РОЗДІЛ1. Теоретична тема:
Теоретичні основи годівлі і склад раціонів при інтенсивному вирощуванні ремонтних телиць
1.1.Норми годівлі і раціони для відгодівлі ремонтного молодняку.
1.2. Годівля телиць в молочний період (до 6-го віку).
1.3. Годівля телиць старшого віку.
ВИСНОВКИ
РОЗДІЛ 2. Технологічна тема:
Визначення потреби в кормах, рентабельність виробництва свинини при м’ясній відгодівля свиней від 40-120кг в зимовий період. Середньодобовий приріст 500г поголів’я на 1500.
2.1. Визначення потреби в кормах.
2.2. Визначення рентабельності виробництва свинини при м’ясній відгодівля свиней від 40-120кг в зимовий період
ВИСНОВКИ
Список використаних джерел


ВСТУП
Вчення про годівлю сільськогосподарських тварин – це найважливіша складова частина, зоотехнічної науки, що розробляє теоретичні основи, методи і технологічні прийоми раціонального харчування тварин забезпечуючи їх нормальний ріст й розвиток, досягнення генетичних обумовлених рівня продуктивності і якості тваринницької продукції, добре здоров`я і високу відтворювальну здатність при економічному використанні кормів.
Годівля сільськогосподарських тварин – наука і практика безпосередньо пов’язані з матеріальним виробництвом.
В умовах виробництва годівля сільськогосподарських тварин можна охарактеризувати як найважливіший комплекс виробничих процесів в тваринництві та рослинництві. Забезпечуючи запрограмоване виробництво кормів і високоефективну переробку їх в тваринницьку продукцію.
Головний зміст вчення про годівлю – це система оцінки поживності кормів і факторів, їх визначаючих, вивчення потреби тварин в енергії поживних і мінеральних речовинах, розробка на цій основі норм і техніки годівлі.
Наукова розробка проблем нормованої годівлі і її практичне здійснення неможливе без визначення поживності кормів і раціонів.
Впровадження нових прогресивних методів виробництва зберігання і використання кормів – один із самих головних резервів збільшення виробництва продукції тваринництва і підвищення її якості.
Поряд з традиційними способами заготівлі кормо засобів великого поширення отримують нові методи основані на штучному обезвожуванні зелених рослин, грануляції та брикетуванні окремих кормів, як складова частина вчення пор годівлю а також розробка правильної організації і техніки годівлі тварин набувають все наростаючого значення.
РОЗДІЛ1. Теоретична тема:
Теоретичні основи годівлі і склад раціонів при інтенсивному вирощуванні ремонтних телиць
Норми годівлі і раціони для відгодівлі
ремонтного молодняку.
Раціональна система вирощування молодняку, з урахуванням біологічних особливостей тварин, повинна впливати на нормальний ріст, розвиток формування високої продуктивності і дужої конституції, продовженню строків їх господарського використання.
Важливо, щоб у ремонтних телиць раннього віку була розвинута здатність до вживання і доброго використання рослинних кормів (грубих, соковитих, зелених).
В теперішній час все більшого поширення набувають спеціалізовані ферми по вирощуванню ремонтних телиць для великих молочних комплексів. Схеми вирощування молодняку на великих фермах основані на широкому використанні залишків молока і ранньому привчанні телят до рослинних кормів і підвищити ефективність вирощування ремонтних телиць.
В цих умовах важливо здійснити повноцінну, збалансовану годівлю, що базується на задоволені потреб зростаючих тварин в енергії і біологічно активних речовинах.
При визначені потреби молодняку в енергії і речовинах харчування беруть до уваги особливості обміну речовин в організмі, визначити інтенсивність росту в різні вікові періоди.
В перші дні після народження теля обов’язково повинно отримати молозиво, в якому міститься підвищена (в порівнянні з молоком) кількість білка, жиру, вітамінів, мінеральних речовин. В молозиві містяться також зв`язані з глобуліном антитіла, забезпечуючи новонародженому теляті імунітет проти хвороботворних бактерій, та мікробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Розрахунок раціонів кормів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок