Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Культурно дозвільна діяльність

Культурно дозвільна діяльність

Назва:
Культурно дозвільна діяльність
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,84 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Культурно дозвільна діяльність


ПЛАН


1. Сценарій вечора, клубного відпочинку
Щовечора люди приходять у клуби, щоб відпочити, цікаво провести вечір.
Власне кажучи, вечір у клубі - це надзвичайно широке поняття, що включає в себе все, що обрала для свого дозвілля людина, що прийшла в його. Це й танці, перегляд шоу-програм, концертів, і спілкування, невимушена бесіда з товаришами. У клубі відвідувач сам обирає собі заняття по душі, і вплив клубного співробітника на його дозвілля індивідуальний, проходить через сферу особистих інтересів.
Однак клуб сполучає у своїй діяльності індивідуальний вплив на особистість із масовим, котрий для нього найбільше специфічний й задовольняє соціальну потребу людей в спілкуванні.
Клубний відпочинок, як масовий захід має досить широкий вибір по своїй тематиці й формам. Тут і різного роду вечори відпочинку, танців, концертів, шоу-програм. Клубні вечори поєднує, у першу чергу те, що в кожному окремому випадку це заздалегідь намічена, спланована, програма, що направляє педагогічно.
Клубний відпочинок - це колективна дія людей, тому що спілкування в клубі завжди носить активний характер. Можна сказати, що клубні вечори сприяють задоволенню й розвитку потреби особистості в соціальному спілкуванні, в інформації про навколишню дійсність, в оволодінні способами соціальної діяльності й різнобічній участі в ній, у соціальному визнанні.
У програмі клубного відпочинку завжди присутні дві найважливіші лінії: інформаційно-логічна й емоційно-образна. Важко уявити собі клубний масовий відпочинок, що не ніс би ніякої нової інформації людині або був побудований без обліку його бажань.
В основі клубного відпочинку обов'язково повинен лежати сценарій, тобто докладна розробка змісту вечора, у якій у строгій послідовності викладаються окремі елементи дії, розкривається тема, показані авторські переходи від однієї частини дії до іншої, передбачаються засоби підвищення активності учасників, оформлення й спеціальне устаткування приміщень клубного закладу.
Складемо сценарій клубного відпочинку присвячений святкуванню 8 березня “Сама чарівна й приваблива”.
Сценарій “Сама чарівна й приваблива”
(Звучить музика, на сцену виходить ведучий.)
ВЕДУЧИЙ. Добрий вечір, дорогі друзі. Сьогодні всіх нас чекає захоплююча подорож у країну прекрасного. Ми пройдемося по проспекті чарівності, заблукаємо на танцмайданчик. Як ви зрозуміли, дорогі друзі, все це - програма нашого сьогоднішнього вечору за назвою "Сама чарівна й приваблива".
Конкурс наш незвичайний. Всі жінки, що присутні сьогодні в нашому клубі можуть прийняти в ньому участь, позмагатися за першість цього звання “самої чарівної і привабливої” та отримати незабутні подарунки від нашого клубу.
Дозвольте познайомити вас із тими, хто живе в казковій країні Краси і Чарівності. Отже, шановні дами прошу до виходу на сцену. (Бажаючі прийняти участь встають, завдяки тому, що про участь у вечорі було попереджено при анонсах програми – бажаючих багато. Дівчата виходять на сцену й сідають на стільці або крісла. Група хлопців виходить і вручає їм квіти.)
ВЕДУЧИЙ. Квіти - це тільки аванс. Так сказати, за сміливість. Переможницю же чекає присвоєння почесного звання "самої чарівним і привабливої" із врученням золотої зірки й нашого призу. Я сподіваюся, ви догадалися, що мова йде про в'єтнамський бальзам "Золота зірка". Він, між іншим, добре допомагає від головного болю, що, як мені здається, з'явиться в переможниці, тому що їй уже сьогодні прийде вирішувати нелегке завдання: кому із численних шанувальників дозволити проводити себе. Зате приз дійсний. Прошу внести приз.
(Вноситься приз і встановлюється на спеціальній підставці, де він простоїть аж до моменту вручення.)
ВЕДУЧИЙ. А тепер, шановні добродії, я здійсню поділ законодавчої, виконавчої й судової влади. Отож, законодавчу владу я беру на себе. Дозвольте представитися, ваш покірний слуга... (називає своє прізвище, ім'я, по батькові). І, нарешті, традиційне питання: "А судді хто?" Я із задоволенням хочу познайомити вас зі членами журі, якому я щиро співчуваю, особливо чоловічій його половині - важко не розгубитися в такому оточенні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Культурно дозвільна діяльність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок