Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік поступлення запасів на підприємство

Облік поступлення запасів на підприємство

Назва:
Облік поступлення запасів на підприємство
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
на тему:
"Облік поступлення запасів на підприємство"


План
Вступ.
Облік поступлення запасів на підприємство.
Характеристика Долинського газопереробного заводу.
Облікова політика підприємства.
Журнал реєстрації господарських операцій підприємства за місяць.
Висновок.
Список використаної літератури.


Вступ
Невід'ємною складовою розвитку ринкових відносин в Україні є адекватна система бухгалтерського обліку, що забезпечує всіх членів суспільства надійною, своєчасною та корисною інформацією про господарську діяльність підприємств і організацій.
Прийнятий 16 липня 1999 року Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" відкрив шлях до перетворення бухгалтерського обліку в реальний інструмент управління.
Це в свою чергу підвищує вимоги до кваліфікації бухгалтерів, менеджерів, підприємців, аудиторів. Тому важливим напрямком реформування бухгалтерського обліку в Україні є підготовка, перепідготовка та підвищення рівня кваліфікації спеціалістів бухгалтерського обліку.
У зв'язку із цим, одним із заходів передбачених Програмою реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1998 року – 1706 є розробка і видання навчально-методичної літератури, яка висвітлює нову систему бухгалтерського обліку в Україні.
Основна мета бухгалтерського обліку – надання користувачам для прийняття рішень повної правдивої і неупередженої інформації про фінансовий стан і результати діяльності підприємства.
Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно вибирає форму його організації та визначає свою облікову політику.


Облік поступлення запасів на підприємство.
Визначення та класифікація запасів.
Методологічні засади формування інформації про запаси у бухгалтерському обліку та розкриття її у фінансовій звітності визначає Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 "Запаси", зі змінами і доповненнями, затверджене наказом Міністерства України з фінансів від 20.10.99 р. №246, зареєстроване в Міністерстві юстицій України 02.11.99 р. за №751/4044.
Відповідно до П(С)БО 9 запаси – це активи, які:
утримуються для подальшого продажу за умов звичайної господарської діяльності;
перебувають у процесі виробництва з метою подальшого продажу продукту виробництва;
утримуються для споживання під час виробництва продукції, виконання робіт та надання послуг, а також управління підприємством.
Для цілей бухгалтерського обліку запаси включають:
сировину, основні й допоміжні матеріали, комплектуючі вироби та інші матеріальні цінності, що призначені для виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг, обслуговування виробництва й адміністративних потреб;
незавершене виробництво у вигляді незакінчених обробкою і складанням деталей, вузлів, виробів та незакінчених технологічних процесів. Незавершене виробництво на підприємствах. що виконують роботи та надають послуги, складається з витрат на виконання незакінчених робіт (послуг), щодо яких підприємством ще невизнано доходу;
готову продукцію, що виготовлена на підприємстві, призначена для продажу і відповідає технічним та якісним характеристикам, передбаченим договором або іншим нормативно-правовим актом;
товари у вигляді матеріальних цінностей, що придбані (отримані) та утримуються підприємством з метою подальшого продажу;
Малоцінні та швидкозношувані предмети, що використовуються протягом не більше одного року або нормального операційного циклу, якщо він більший одного року;
молодняк тварин і тварини на відгодівлі, продукцію сільського та лісового господарства, якщо вони оцінюються у фінансовій звітності за нижчою з двох оцінок: первісною вартістю або чистою вартістю реалізації запасів.
Норми П(С)БО 9 "Запаси" не поширюються на такі запаси:
незавершені роботи за будівельними контрактами, включаючи контракти з надання послуг, що безпосередньо пов'язані з ними;
фінансові активи (цінні папери, що утримуються з метою продажу тощо);
молодняк тварин і тварини на відгодівлі, продукцію сільського та лісового господарства, корисні копалини, якщо вони оцінюються за чистою вартістю реалізації відповідно до інших положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Облік поступлення запасів на підприємство

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок