Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Плата за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

Плата за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

Назва:
Плата за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,24 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: “Плата за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”


Вступ
Для існування будь – якої держави потрібні відповідні фінансові ресурси, які акумулюються в бюджетних і позабюджетних централізованих фондах. В умовах ринкової економіки господарювання податкова форма такої централізації стає домінуючою. Економічні відносини, пов’язані з податками, в тій чи іншій мірі торкаються всього населення країни, тому теоретичні і практичні аспекти побудови податкової системи є об’ктом дослідження не лише спеціалістів (економістів, юристів, керівників всіх рівнів, підприємців тощо), але і громадян країни.
Система оподаткування країни почала формуватися з 1991 року. Попри незмінність основоположних принципів побудови цієї системи, закладених в Законі України “Про систему оподаткування”, деякі її елементи постійно змінюються: вносяться доповнення, уточнення, поправки.
Тема курсової роботи “Плата за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”. На даний час проблема сплати податків за використання землі та з власників транспортних засобів та інших самохідних машин є реальним шляхом до зміцнення економіки України. Саме тому тема курсової роботи є актуальною в умовах сучасного розвитку країни.
При підході до вивчення теми ставимо перед собою мету: розглянути систему оподаткування за землю та з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів. Із поставленої мети випливають завдання:
опрацювати нормативно – правову базу досліджуваного питання;
вказати шляхи і методи стягнення податків за використання землі та з власників транспортних засобів;
на основі опрацьованого матеріалу зробити висновки.
Об’єктом дослідження є нормативно – правова база з нарахування податків за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.
Зміст
Вступ
Розділ І.Плата за землю в Україні
Основи поземельного оподаткування в Україні
Елементи побудови плати за землю: платники, об’єкти оподаткування, пільги щодо сплати.
Механізм розрахунку земельного податку
Порядок сплати податку, відповідальність платників
Облік операцій з нарахування та сплати податків.
Розділ ІІ. Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних механізмів
2.1. Нормативна база податку з власників транспортних засобів
2.2. Платники податків.
2.3. Пільги щодо податку.
2.4. Об’єкти оподаткування.
2.5. Ставки оподаткування.
2.6. Облік нарахування та сплати податків з транспортних засобів.
Висновки
Використана літера


Розділ І. Плата за землю в Україні
Основи земельного оподаткування в Україні
Використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких зроблено, визначається до її здійснення в порядку визначеному законодавством.
Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Земельні відносини – це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею. Суб’єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади. Об’єктами земельних відносин є землі в межах України, земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки (паї).
Основним документом, що регулює земельні відносини в Україні є Земельний кодекс України. Набувши чинності 1 січня 2002 року, він установив приватну власність на землю та п’ятирічний мораторій на операції з купівлі та продажу земельних наділів. До 2010 року розмір ділянки, що належить одній людині, не повинен перевищувати 100 га. Крім того, передбачається 20-річний мораторій на продаж землі іноземцям.
Земельне законодавство України базується на таких принципах:
поєднання особливостей використання землі як територіального базису, природного ресурсу та основного засобу виробництва;
забезпечення рівності права власності на землю громадян, юридичних осіб, територіальних громад та держави;
невтручання держави в здійснення громадянами, юридичним особами та територіальними громадянами своїх прав щодо володіння, користування і розпорядження землею, крім випадків, передбачених законом;
забезпечення раціонального використання та охорони земель;
забезпечення гарантій прав на землю;
пріоритету вимог екологічної безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Плата за землю і податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок