Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік адміністративних витрат

Облік адміністративних витрат

Назва:
Облік адміністративних витрат
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,51 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Облік адміністративних витрат


Зміст


Вступ
Новий План рахунків створено для впровадження міжнародних принципів бухгалтерського обліку та звітності на ґрунті реалій сьогоднішньої економіки. Адже питання про необхідність реформування бухгалтерського обліку в Україні виникло відразу після переходу української економіки на ринкові важелі управління. І це закономірно, оскільки у всьому світі бухгалтерський облік та фінансова звітність, складається на його основі, є однією з найважливіших підстав для прийняття переважної більшості економічних рішень.
Законом України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” до національної теорії і практики бухгалтерською обліку вводиться нова термінологія і відповідно до вимог Положень (стандартів) бухгалтерського обліку уточнюється зміст давно вживаних термінів. У поняття і терміни, що застосовуються у визначеннях Національних бухгалтерських стандартів, закладено глибокий економічний зміст, адекватне розуміння якого має вирішальне значення для правильного ведення обліку і складання звітності.
На сьогоднішньому етап розвитку бухгалтерського обліку роль бухгалтера не зводиться тільки до чіткого виконання інструкцій та вказівок. Вищезгаданим законом йому надається широке коло для професійної творчості, розвитку його професійної думки.
Бухгалтерський облік - це не сукупність регістрів і звітних форм, це, передусім, стиль мислення - менталітет бухгалтерів та ділових людей, на професійні уявлення яких безумовно впливають національні особливості.
Водночас із збільшенням прав зростає і відповідальність бухгалтера: користувачі інформації мають право вимагати пояснень, чим саме керувався бухгалтер при вирішенні спірних питань. Невипадково потрібно більше часу присвячувати розгляду проблем вибору форми та методу обліку, формуванню облікової політики підприємства.
Значна увага повинна приділятися і питанням оцінки, яка в Україні традиційно зводилась до собівартості. Сьогодні потрібно навчитись оцінювати активи за ринковою справедливою вартістю, застосовувати різноманітні методики оцінювання.
Також, основним питанням, що потребує нового осмислення є облік витрат і порядок формування адміністративних витрат, зокрема. Умови визнання, облік і відображення у звітності витрат сьогодні приведені у відповідність до прийнятих у всьому світі принципів обліку.
Формування багатоукладної економіки та розширення прав господарюючих суб'єктів ставить питання визначення витрат та фінансових результатів на якісно новий рівень. Мета підприємства націлена на одержання прибутку, який "є основним рушійним моментом підприємництва". Тому не випадково в центрі уваги спеціалістів знаходиться вибір процедури та методологічних підходів до його обліку та обліку його складових.
Ці обставини і зумовили вибір теми роботи. Актуальність проблеми, її теоретична і практична значущість визначили мету та основні напрями дослідження.
Метою роботи є висвітлення ведення обліку адміністративних витрат в умовах застосування нового Плану рахунків та П(С)БО.
Для досягнення поставленої мети визначено такі завдання роботи:
ознайомитись та засвоїти зміст П(С)БО, новий План рахунків та інструкцію по їх застосуванню щодо витрат діяльності;
систематизувати та вивчити класифікацію витрат діяльності підприємств;
ознайомитись з формуванням та порядком визначення адміністративних витрат;
ознайомитись та засвоїти основну кореспонденцію з обліку адміністративних витрат.
Об’єктом дослідження виступає державна акціонерна холдингова компанія “Київський радіозавод”, що займається виробництвом продукції космічної галузі.
ДАХК “КРЗ” належить до космічної галузі. Тобто воно спеціалізується на виробництві високоточних деталей, збірок, вузлів для апаратури стикування і управління космічними об’єктами. Але в такий тяжкий для підприємства час йому приходиться налагоджувати виробництво цивільної продукції (електронно-касові апарати, комплектуючі вироби до пральних машин, деталі, збірки для виготовлення обладнання вугледобувної промисловості).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Облік адміністративних витрат

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок