Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Становлення дипломатичної служби суверенної України(1991 – 2004 рр.)

Становлення дипломатичної служби суверенної України(1991 – 2004 рр.)

Назва:
Становлення дипломатичної служби суверенної України(1991 – 2004 рр.)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
54,79 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
 
Бакалаврська робота на тему :
“Становлення дипломатичної служби суверенної України
(1991 – 2004 рр.)”
2004
Зміст
Вступ .......................................................................................................... 3
Розділ 1. Основні напрямки зовнішньополітичної
діяльності незалежної України .......................................... 8
Розділ 2. Структура дипломатичної служби України та методи
її роботи ...................................................................................... 22
Розділ 3. Формування кадрової системи МЗС України ............... 34
Висновки .................................................................................................... 44
Додаток ......................................................................................... 47
Список використаної літератури .............................................. 53
Вступ
З проголошенням незалежності України були проведені кардинальні структурні зміни в українському суспільстві. У процесі упорядкування урядової структури одне з найважливіших місць зайняла розбудова дипломатичної служби України, оскільки важливим чинником забезпечення державного суверенітету постає зовнішньополітична діяльність.
Нові історичні реалії, міжнародне визнання України як суверенної та незалежної держави спонукало спрямувати основні зусилля на прискорення входження країни до світового співтовариства й пошуки власного місця серед рівноправних суб’єктів міжнародних відносин.
Актуальність теми пов’язана, перш за все, із виключною важливістю ставлення зовнішньополітичного відомства України, яке в першу чергу покликання забезпечувати практичну реалізацію зовнішньої політики, представляти і захищати інтереси держави у сфері міжнародних відносин, а також її юридичних осіб і громадян за кордоном.
З іншого боку, вона полягає в недостатньому опрацюванні матеріалів з даної проблематики на науковому рівні, оскільки поки що закритий доступ до значної кількості архівного матеріалу державних установ України, які пов’язані з діяльністю дипломатичної служби.
Об’єктом дослідження є весь комплекс станів і закономірностей, що вплинули на формування дипломатичної служби незалежної України.
Предметом нашого дослідження є особливості становлення дипломатичної служби суверенної України як одного з найважливіших органів виконавчої гілки влади.
Хронологічні ранки дипломної роботи охоплюють період з 1991 по 2004роки, тобто з часу проголошення незалежності України до сьогодення.
Метою нашого дослідження є на основі вивчених джерел і наукової літератури дати аналіз становлення дипломатичної служби, на яку покладена щоденна реалізація зовнішньополітичної діяльності суверенної України.
Враховуючи складність та багатоплановість даної проблеми, автор передбачає вирішення наступних завдань:
дати характеристику джерельної бази проблеми;
розкрити стан наукової розробки даної теми;
охарактеризувати основні напрямки зовнішньополітичного курсу незалежної України;
дослідити формування структури дипломатичної служби та методи її роботи;
проаналізувати нові явища у діяльності Міністерства закордонних справ України;
висвітлити роль кадрової системи для ефективної роботи дипломатичної служби.
Методичною основою дослідження є принцип історизму та об’єктивності, а також логічний, порівняльний та коректно-історичні методи у висвітленні даної проблеми.
Наукова новизна. У дипломній роботі здійснюється спроба комплексно розглянути становлення зовнішньополітичного відомства суверенної України.
Практичне застосування дослідження полягає в тому, що основні положення і висновки, фактичний матеріал, зібраний автором, можуть бути використані для подальшого дослідження даної теми і суміжної проблематики, а також застосовані при викладанні курсів новітньої історії України, історії міжнародних відносин у вищих навчальних закладах. Матеріали роботи можуть використовуватись студентами під час різного роду конференцій, “круглих столів”, дискусій, диспутів тощо.
Структура роботи обумовлена метою і завданням дослідження і складається з вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел та літератури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Курсова робота на тему: Становлення дипломатичної служби суверенної України(1991 – 2004 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок