Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Проведення аналізу фінансової стійкості Верховинського державного лісогосподарського підприємства

Проведення аналізу фінансової стійкості Верховинського державного лісогосподарського підприємства

Назва:
Проведення аналізу фінансової стійкості Верховинського державного лісогосподарського підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,72 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Зміст
Вступ
1. Теоретичні та методичні питання аналізу фінансової стійкості підприємства
1.1. Значення, завдання, інформаційне забезпечення аналізу фінансової стійкості підприємства
1.2. Методика аналізу балансу та звіту про фінансові результати. Методика розрахунку коефіцієнтів фінансового стану
1.3. Методи аналізу фінансової стійкості підприємства
2. Техніко - економічний аналіз показників фінансової стійкості ВДЛП
2.1. Аналіз основних ТЕП ВДЛП
2.2. Аналіз балансу та звіту про фінансові результати
ВДЛП
2.3. Аналіз коефіцієнтів фінансової стійкості ВДЛП
2.4. Економіко - математичний аналіз фінансової стійкості ВДЛП
3. Напрямки і резерви покращення фінансової стійкості ВДЛП
3.1. Загальні резерви фінансового оздоровлення
підприємства
3.2. Резерви покращення фінансової стійкості ВДЛП
Висновки
Список використаної літератури
Додатки


Вступ
Аналіз фінансової стійкості підприємницької діяльності є важливим елементом фінансового менеджменту і аудиту.
Діяльність кожного підприємства вимагає економіко-правового аналізу виробничо-фінансового стану та його змін при відповідних змінах ринкової кон'юнктури. В умовах ринкових відносин головним напрямом аналітичної роботи підприємства є фінансовий аналіз, який пов'язаний з низкою наук — інформатикою, економікою, математикою, правом. Він є методом оцінки та прогнозування фінансової стійкості підприємства на підставі даних бухгалтерського обліку та звітності. Його завдання - оцінити фінансовий стан, з'ясувати можливості підвищення ефективності роботи підприємства за допомогою раціональної фінансової політики; оцінити напрями розвитку підприємства, виходячи з потреби у фінансових ресурсах.
Метою аналізу фінансової звітності є надання оцінки результатам господарської діяльності підприємства за звітний рік та його поточного фінансового стану. Слід зазначити, що даний аналіз не дозволяє робити категоричні висновки і тільки орієнтує користувача інформації в оцінці фінансової стійкості підприємства та визначенні її вузьких місць.
Якість фінансового аналізу залежить від застосованої методики, достовірності даних фінансової звітності, а також компетенції керівника, який приймає управлінські рішення.
На основі даних поточного фінансового аналізу розробляються основні показники фінансового плану, бізнес-плану, бюджетного планування, на базі яких визначають економічні орієнтири розвитку підприємства в перспективі. Від того, наскільки якісно проведений фінансовий аналіз, залежить ефективність прийнятих управлінських рішень.
Аналізом фінансових звітів займаються не лише керівники і відповідні служби підприємства, але і його засновники та інвестори з метою вивчення ефективності використання ресурсів, банки — для оцінки умов кредитування та визначення ступеня ризику, податкові органи - для виконання плану надходження коштів до бюджету.
Отже, аналіз фінансової стійкості будь-якого підприємства є нагальною потребою, адже жоден керівник не в змозі приймати управлінські рішення, якщо не вирішено аналітичні задачі і не складено відповідний звіт про результати проведеного аналізу.
Фінансовий аналіз здійснюється тими структурними підрозділами, які можуть впливати на формування фінансових ресурсів і потоки грошових коштів.
Метою даної курсової роботи є проведення аналізу фінансової стійкості Верховинського державного лісогосподарського підприємства, з'ясування і виправлення недоліків у фінансовій діяльності підприємства та пошук резервів підвищення ефективності його господарювання.


1. Теоретичні та методичні питання аналізу
фінансової стійкості підприємства
1.1. Значення, завдання, інформаційне забезпечення аналізу фінансової стійкості підприємства
Фінансовий стан підприємства визначається сукупністю параметрів, які виражають наявне, доцільне розміщення та ефективне використання фінансових ресурсів, реальні та потенційні фінансові можливості.
Для того, щоб оцінити поточний і прогнозний фінансовий стан підприємства, необхідно провести фінансовий аналіз. Його головною метою є своєчасне з'ясування і виправлення недоліків у фінансовій діяльності підприємства та знаходження резервів покращення фінансового стану підприємства і його платоспроможності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Проведення аналізу фінансової стійкості Верховинського державного лісогосподарського підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок