Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік витрат на виробництво продукції

Облік витрат на виробництво продукції

Назва:
Облік витрат на виробництво продукції
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,60 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КУРСОВА РОБОТА
Облік витрат на виробництво продукції


ПЛАН


ВСТУП
Бухгалтерський облік — це спосіб документального спостереження, відображення й контролю за господарською і фінансовою діяльністю виробників і господарників (підприємств, організацій, орендних, спільних підприємств, акціонерних товариств тощо), а також система збирання, вимірювання, обробки, інтерпретації і передачі інформації про господарську діяльність підприємства, установи, організації внутрішнім та зовнішнім користувачам для прийняття оптимальних рішень.
В умовах ринкової економіки головною метою діяльності підприємства у відповідності з Законом України «Про підприємства в Україні» є одержання прибутку. Прибуток підприємства обумовлюється його доходами та витратами, причому доходи в значній мірі залежать від ринкової кон’юнктури, а витрати, в значно більшій мірі - від роботи самого підприємства і організації управління ними.
Витрати виробництва є основною складовою торговельної надбавки, отже оптимізуючи їх розмір шляхом прийняття обгрунтованих управлінських рішень щодо споживання ресурсів, підприємство буде мати конкурентні переваги, обумовлені більш низькою ціною на товари.
Склад витрат, які формують собівартість виробленої продукції, регламентується П(С)БО 16 "Витрати". Крім того, при віднесенні витрат на собівартість необхідно керуватися П(С)БО 9 "Запаси" і П(С)БО 3 "Звіт про фінансові результати".
Предмет дослідження: Бухгалтерській облік витрат на виробництво, способи оцінки вартості матеріальних запасів.
Мета дослідження: Дослідити на прикладі бухгалтерського обліку ТОВ “Перехрестя” ведення бухгалтерського обліку витрат на виробництво.
Акутальність теми: Оскільки витрати – це основний обмежник прибутку й одночасно головний фактор, що впливає на обсяг пропозиції, то облік витрат виробництва – це найважливіше джерело інформації про шляхи підвищення ефективності діяльності підприємства, а вміння правильно організувати облік витрат у виробництві – це це шлях до економії ресурсів за рахунок їх найкориснішого використання.


1. Огляд літератури з теоретичних основ обліку витрат на підприємстві
Економічну суть витрат, пов’язаних з виробничою діяльністю підприємств детально висвітлено в роботі Цал-Цалко Ю.С. “Витрати підприємства.” Цал-Цалко Ю.С. Витрати підприємства: Навч. посіб.— Житомир: ЖІТІ, 2002. — 647 с. Автор детально розкрито методологічні засади формування витрат на підприємстві та описує економічну політику підприємства у сфері формування витрат. В роботі наголошено на важливості адекватного формування інформаційних ресурсів відносно витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства. Висвітлено економічний механізм формування й аналізу витрат підприємства. Наведено конкретні методичні рекомендації з формування собівартості перевезень (робіт, послуг) на транспорті, з планування, обліку і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) сільськогосподарських підприємств, собівартості робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства, а також з визначення складу витрат та порядку їх планування в торговельній діяльності, формування собівартості будівельно-монтажних робіт, проектних робіт з урахуванням вимог положень (стандартів) бухгалтерського обліку. Подано класифікацію галузей економіки та видів робіт за професійним ризиком виробництва, характеристику основних видів підприємства за формами власності.
Питанню класифікації витрат присвячено велику кількість літератури. Це питання досить докладно висвітлено в Методичних рекомендаціях з формування собівартості продукції (робіт, послуг), затверджених наказом Державного комітету промислової політики України від 02.02.2001р. № 47 (далі - Методичні рекомендації). Питання класифікації витрат затронуті в роботах таких авторів як Ткаченко Завгородній В.П., Грабова Н.М., Ф.Ф. Бутинець, Л.В. Чижевська, Н.В. Герасимчук та багато інших. Класифікація витрат на основі їх робіт подана в додатку А.
Як вказує Білуха М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Облік витрат на виробництво продукції

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок