Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз собівартості продукції (робіт, послуг)

Аналіз собівартості продукції (робіт, послуг)

Назва:
Аналіз собівартості продукції (робіт, послуг)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,50 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КУРСОВА РОБОТА
Аналіз собівартості продукції (робіт, послуг)


ПЛАН
Вступ
Розділ 1. Економічна суть та методологія визначення собівартості продукції підприємства.
Розділ 2. Аналіз собівартості виробництва продукції ПП “Пекур”
2.1 Інформаційно-організаційна модель аналізу собівартості продукції.
2.2 техніко-економічна характеристика підприємства.
2.3 аналіз динаміки виконан-ня плану за показни-ками собівартості продукції
2.4 аналіз собівартості за калькуляційними статтями витрат
Факторний аналіз витрат на одну гривню товарної продукції
Розділ 3. Шляхи зниження собівартості продукції
Висновки та пропозиції
Список використаних джерел
Додатки


ВСТУП
Процеси ринкових перетворень привернули суттєву увагу до дослідження теоретичних та практичних проблем подальшого розвитку та підвищення ефективності функціонування підприємств як державного, так і приватного сектора економіки України.
Важливу роль у забезпеченні ефективних форм господарювання на вітчизняних підприємствах відіграє фінансовий та економічний аналіз, який відповідає за відбір, оцінку та інтерпретацію фінансових, економічних та інших даних, що впливають на процес прийняття інвестиційних та фінансових рішень. І хоча сам термін “фінанси” за останні 10-15 років пройшов через певні зміни та суттєво ускладнився, фінансові аналітики у країнах з розвинутою ринковою економікою традиційно займаються розрахунком коефіцієнтів, статистичним аналізом, складанням трендів для прогнозування.
Аналіз собівартості продукції має надзвичайно важливе значення в умовах перехідної ринкової економіки України. Більшість підприємств зіткнулися з ситуацією, коли встановлювати ціну на свою продукцію шляхом автоматичної суми “затрати + норма прибутку” стало неможливим. Ціна часто являється заданою для підприємства ззовні, і керівництву приходиться вирішувати питання: чи в змозі підприємство встановити та дотримуватися такої норми затрат (а значна їх частина входить в поняття собівартості), яка при заданій ціні забезпечить прибутковість підприємства.
Саме тому питання аналізу та контролю собівартості продукції повинні розглядатися як цілісна система аналізу, контролю та управління собівартістю продукції. Вищесказане і визначає актуальність теми курсової роботи.
Метою даної роботи є аналіз собівартості та виконання планових показників по собівартості продукції підприємства із застосуванням сучасних методів фінансового аналізу.
Предметом даної роботи є сукупність теоретичних положень, що становлять сутність поняття собівартості та методики проведення фінансово-економічного аналізу підприємств в умовах, які склалися в Україні на даний момент та їх застосування для оцінювання фінансово-економічного стану підприємства.
При написанні курсової роботи вирішувався ряд завдань:
Дослідити сутність поняття собівартості;
Практичний аналіз виконання планових показників по собівартості на підприємстві;
Факторний аналіз витрат на 1 грн. продукції;
Розгляд шляхів зниження собівартості продукції на підприємстві.
Об’єктом даної роботи було вибрано було вибрано ПП “Пекур” (м. Київ), яке являється типовим представником українських підприємств-виробників.
При написанні роботи були використані праці відомих вітчизняних та закордонних фахівців.


РОЗДІЛ 1. ЕКОНОМІЧНА СУТЬ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ВИЗНАЧЕННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА.
Собівартість продукції - один з найважливіших економічних показників діяльності промислових підприємств і об'єднань, який виражає у грошовій формі усі витрати підприємства, зв'язані з виробництвом і реалізацією продукції. Собівартість показує, у що обходиться підприємству продукція, яка ним випускається. У собівартість включаються перенесені на продукцію витрати минулої праці (амортизація основних фондів, вартість сировини, матеріалів, палива й інших матеріальних ресурсів) і витрати на оплату праці працівників підприємства (заробітна плата).
У собівартість товарної продукції включають усі витрати підприємства на виробництво і збут товарної продукції в розрізі калькуляційних статей витрат.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Аналіз собівартості продукції (робіт, послуг)

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок