Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Завдання, функції та роль бухгалтерського обліку виконання бюджету

Завдання, функції та роль бухгалтерського обліку виконання бюджету

Назва:
Завдання, функції та роль бухгалтерського обліку виконання бюджету
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,37 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
КУРСОВА РОБОТА
БЮДЖЕТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
НА ТЕМУ: “Завдання, функції та роль бухгалтерського обліку виконання бюджету”


ПЛАН
Вступ.
Облікова політика державного казначейства.
Облік доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів.
Зв’язок бухгалтерського обліку та звітності виконання бюджету.
Висновок.
Список використаної літератури.


ВСТУП.
Становлення та розвиток в Україні ринкових відносин, структурна перебудова економіки, поглиблення демократичних процесів у суспільстві вимагають змін у бюджетній політиці держави, а відповідно у бюджетному обліку як інформаційній базі виконання державного бюджету.
Відповідно до потреб інтеграції економіки України до світової спільноти та досягнення співмірності основних параметрів її розвитку з показниками розвитку інших країн світу було розроблено та затверджено нову структуру бюджетної класифікації. Але для того, щоб ця класифікація стала дійовим інструментом фінансового аналізу потрібно було суттєво переглянути та уточнити існуючу методологію бухгалтерського обліку та звітності.
Облік і звітність є ключовими елементами управління бюджетними процесом. Прийняття управлінських рішень базується на всебічному і глибокому аналізі облікових даних. Обґрунтування цих рішень залежить насамперед від повноти та достовірності вихідної інформації, яка формується на базі обліку та звітності. Прийняті рішення будуть дійовими тільки у тому разі, коли вони своєчасні. Це, у свою чергу висуває вимоги оперативності в отриманні інформації про виконання бюджету. Тому нагальним питанням у діяльності органів Державного казначейства стала розробка та проведення дієвої облікової політики.
1. Облікова політика державного казначейства.
Облікова політика Державного казначейства – це сукупність визначених у мажах чинного законодавства принципів, методів та процедур, що використовуються Державними казначейством для складання та подання фінансової звітності про виконання бюджетів.
Облікова політика системи органів Державного казначейства базується на основних принципах бухгалтерського обліку , яких повинні дотримуватися при веденні рахунків і складанні зовнішньої та внутрішньої звітності. Система бюджетного обліку має бути орієнтована на модель ринкової економіки і відповідати міжнародними принципам обліку та звітності. Таким чином, облікова політика повинна забезпечити у найкращий спосіб відображення результатів, фінансових операцій, які обліковуються, виходячи із обачності її оцінки і впливу на прийняте рішення.
На основі Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність", діючого законодавства України, Указу Президента України Про Державне казначейство України від 27 квітня 1995р. № 335/95, Положення про Державне казначейство, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 31 липня 1995р. № 590, нормативно-правової бази бюджетного процесу, в т.ч. нормативних актів Державного казначейства України, основних принципів міжнародних стандартів бухгалтерського обліку розроблено “Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності по виконанню державного та місцевих бюджетів в органах Державного казначейства (далі Положення).
Положення визначає і регулює в межах повноважень, наданих Державному казначейству вищезазначеною нормативно-правовою базою, єдиний методологічний та організаційний порядок ведення бухгалтерського обліку і звітності в органах Державного казначейства з виконання державного та місцевих бюджетів.
Система обліку включає: бухгалтерський, бюджетний, управлінський облік, які ґрунтуються на єдиній теоретичній та інформаційній базі, відрізняючись формою та періодичністю розрахунку даних.
Бухгалтерський облік забезпечує своєчасне та повне відображення всіх операцій органів Державного казначейства та надання користувачам інформації про стан активів та зобов’язань, результати виконання бюджетів та їх змін. На основі даних бухгалтерського обліку складається фінансова звітність.
Бюджетний облік ведеться з метою накопичення даних про доходи, видатки, кредитування за вирахуванням погашення і фінансування бюджетів, а також підведення результатів виконання бюджетів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Курсова робота на тему: Завдання, функції та роль бухгалтерського обліку виконання бюджету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок