Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Економіка підприємства. Вступ до спеціальності

Економіка підприємства. Вступ до спеціальності

Назва:
Економіка підприємства. Вступ до спеціальності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,99 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
"Економіка підприємства"


Вступ
Глибоке вивчення курсу "Економіка підприємства" має велике значення для розвитку спеціалістів взагалі, вона формує фахівців економічних служб підприємства і сфери управління. Саме в цьому і полягає актуальність нашої курсової роботи.
Без розуміння економіки не можна зрозуміти сутності соціально-економічного розвитку, мети і шляхів забезпечення зростання ефективності підприємницької діяльності.
Економіка - найважливіша сфера суспільних відносин, виробництва, розподілу, обміну і споживання результатів людської діяльності, їх ефективне використання.
"Економіка підприємства" в умовах ринкових відносин вивчає господарство і господарську діяльність підприємства незалежно від його підпорядкування і форми власності. Об'єктом вивчення є окреме підприємство. Мета курсу - ефективне використання обмежених виробничих ресурсів і управління ними в умовах виробничої діяльності окремого підприємства з метою досягнення прибутку.
Предметом дисципліни є вивчення теорії і практики господарювання на рівні підприємства, забезпечення раціонального використання виробничих ресурсів.
Ми - майбутні фахівці, то уся відповідальність за піднесення економіки України лежатиме на наших плечах. Держава знаходиться на шляху встановлення ринкової економіки, основною ланкою якої є підприємство.
Ціль курсової роботи - провести розрахунки і проаналізувати цифровий матеріал, визначити шляхи підвищення ефективності виробництва.
Завдання розрахункової роботи :
- обгрунтувати створення певного виду підприємства, вказати правові основи його функціонування, провести маркетингові дослідження;
- обчислити виробничу потужність і розробити виробничу програму;
- розрахувати показники руху, етапу і використання основних засобів виробництва;
- здійснити розрахунок потреби матеріальних ресурсів та обчислити показники їх використання, охарактеризувати персонал підприємства, провести розрахунок числа працівників, оплати фонду праці, продуктивності праці;
- з'ясувати сутність оборотних засобів виробництва, визначити потреби оборотних засобів та показники використання, розробити заходи для підвищення ефективності їх використання;
- обчислити затрати на виробництво продукції, рентабельність
виробництва.
Вивчення предмета і написання розрахункової роботи ґрунтується на використанні теорії "Економіки підприємств" за підручниками та посібниками (вказаними у списку використаної літератури), Конституції України, Законів України " По підприємства в Уіфаїні", "Про підприємництво", "Про відновлення платоспроможності боржника, або визначення його банкрутом", "Про власність" та інших.


Розділ 1
Підприємництво. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама.
Визначивши ціль і основні завдання нашої курсової роботи, ми приступаємо до обґрунтування та висвітлення правових основ функціонування підприємства і до його створення.
Підприємницька діяльність в Україні регулюється такими основними Законами: Конституція України (Основний Закон) (16.06.1996р.), Господарський Кодекс України, Закони України : "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (15.05.2003р.), "Про державну підтримку малого підприємництва" (19.10.2003р.) та інших.
Підприємство - основна організаційна ланка в Україні. Це самостійний господарюючий суб'єкт, який має права юридичної особи та здійснює виробничу, науково-дослідницьку і комерційну діяльність із метою одержання відповідного прибутку (доходу), /згідно з Господарським Кодексом України/'.
Суб'єктами підприємницької діяльності можуть бути громадяни України, інших держав, необмежені Законом у працездатності або дієздатності. Не можуть бути суб'єктами підприємницької діяльності:
- військовослужбовці;
- посадові особи органів прокуратури, суду, державної безпеки, внутрішніх
справ, державного арбітражу, державного нотаріату;
- посадові особи органів державної влади : управління, покликані
контролювати діяльність підприємства;
- особи, яким суд заборонив займатись певною діяльністю;
- особи, які мають непогашену судимість за крадіжки, хабарництво та інші
корисливі злочини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Економіка підприємства. Вступ до спеціальності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок