Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> К/р з фінансового менеджменту

К/р з фінансового менеджменту

Назва:
К/р з фінансового менеджменту
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
6,24 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
К/р з фінансового менеджменту


ЗМІСТ
1. Об’єкт і суб’єкт фінансового менеджменту…………………………….3
2. Класифікація фінансових ризиків………………………………………..5
3. Розробка цінової політики та її оптимізація на підприємстві………….9
Список використаної літератури…………………………………………..12


1. Об’єкт і суб’єкт фінансового менеджменту
Менеджмент з англійської “manage” – управляти. Відповідно фінансовий менеджмент – це процес управління формуваннням і використанням фондів фінансових ресурсів на рівні держави, підприємницьких структур, інших господарських об’єднань і громадян, якщо вони здійснюють фінаносві операції. Фінаносвий менеджмент це також сукупність форм, методів і засобів, за допомогою яких здійснюється управління фінінсовими ресурсами.
Об’єктивність функціонування фінансів в економічній системі зумовлює об’єктивність фінаносвого менеджменту. За економічним змістом фінаносвий менеджмент – це приведення в дію для досяґнення високої ефективності фінансової діяльності всіх складових фінансового механізму.
Фінаносвий менеджмент грунтується на знаннях економічних законів розвитку суспільства, закономірності розподілу валового внутрішнього продукту між державою та суб’єктами господарської діяльності, державою і населенням, між галузями економіки і територіями. Все це здійснюється за допомогою фінансового механізму, котрий є системою взаємопов’язаних елементів, за допомогою яких фінаносвий менеджер здійснює цілеспрямований вплив у цілому на господарську або зокрема на фінансову діяльність на всіх рівнях економічної системи.
Фінаносвий менеджмент включає об’єкт і суб’єкт. Об’єктом управління є централізовані й децентралізовані фонди фінансових ресурсів, що створюються і використовуються в усіх ланках державних фінансів.
Суб’єкт управління - фінаносвий аппарат, що зосереджений у фінансових службах міністерств, відомтсв, об’єднань, підприємств і організацій, апараті міністрества фінансів і місцевих фінансових органах, податковій службі, контрольно-ревізійному апараті, інших фінансових інститутах. Усі зазначені підрозділи фінансового апарату мають свої функції і сферу впливу на фінансові відносини в державі.
Суб’єкт фінаносвого менеджменту впливає на об’єкт через фінаносвий механізм. Основними формами цього впливу є фінаносве планування і прогнозування, фінансове регулювання, фінансовий облік і контроль. Форми, як і методи впливу, здійснюються при використанні певних фінансових інструментів, до яких належать фінансові норми, фінансові ліміти, стимули, санкції тощо.
Центральне місце у фінансовому менеджменті посідає фінаносве планування й прогнозування, в процесі яких проводиться оцінка стану фінансів у державі, в підприємницьких структурах, в установі чи організації, виявляються можливості щодо збільшення фінансових ресурсів, їхнього неефективного використання, скорочення непродуктивних витрат.
Фінансовий менеджмент як явище економічного життя має свою внутрішню багаторівневу структуру. Він включає різні суб’єкти й об’єкти управління, які зумовлюють особливості використання фінансових методів та інструментів. Загалом фінансовий менеджмент включає менеджмент державних фінансів, бюджетний менеджмент, фінансовий менеджмент у підприємницьких структурах, менеджмент у системі оподаткування, менеджмент на фінансовому ринку. Правову основу фінансового менеджменту становить фінансове законодавство.


2. Класифікація фінансових ризиків.
Ефективність організації управління ризиком багато в чому визначається класифікацією ризиків.
Під класифікацією ризику необхідно розуміти розподіл ризику на конкретні групи за певними ознаками для досягнення поставленої мети.
Обгрунтована класифікація ризику дозволяє чітко визначити місце кожного ризику у їхній загальній системі. Вона створює можливість для ефективного застосування відповідних прийомів і методів управління ризиком. Кожному ризику відповідає своя система засобів управління ризиком.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Курсова робота на тему: К/р з фінансового менеджменту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок