Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Україна та Китай

Україна та Китай

Назва:
Україна та Китай
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,29 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
з курсу „Міжнародні відносини„
на тему:
„Україна та Китай”


План
Вступ. Розділ І
1.1.Методи реферування
1.2.Загальна інформація про Китай
1.3.Характер, перспективи та проблеми розвитку українсько-китайських відносин
Розділ ІІ
2.1.Політичні відносини
2.2.Торговельно-економічні відносини
2.3.Гуманітарне та освітнє співробітництво
2.4.Співробітництво в науково-технічній сфері
2.5.Співробітництво у військовій сфері
2.6.Співробітництво в сфері аерокосмічних технологій
2.7.Металургійна та хімічна продукція
2.8.Співробітництво в енергетичній сфері
Висновки
ІІІ Розділ
Список використаної літератури
Вступ. Розділ І
Актуальність: Україна молода, суверенна держава, яка співпрацює і має ділові та партнерські контакти з багатьма країнами світу у багатьох сферах. В наш час ця співпраця є важливою оскільки будь-яка держава не може без неї функціонувати і бути повноцінним об’єктом міжнародних відносин. Однією з таких країн з якими Україна має добре налагоджені стосунки є Китай.
Мета: дослідити характер, історію (від набуття Україною незалежності до наших днів) і перспективи розвитку українсько-китайських відносин.
Завдання: виявити основні сфери співпраці КНР та України та дати їм оцінку.
Предмет: співробітництво у всіх сферах між Україною і КНР.
Об’єкт: КНР та Україна.
Ціль: дослідити чи відносини між обома країнами є взаємовигідними і чи вони потребують подальшого розширення.
Розробленість теми: дана тема часто висвітлюється в таких журналах як: „Віче”, „ПІЧ”, „ПІК” і газетах таких як: „Голос України”, „Україна молода”, „2000”. В вищезгаданих виданнях добре описане співробітництво КНР і України в таких сферах: 1)науки та техніки; 2)науково-технічне; 3)гуманітарне; 4)аерокосмічне; 5)військовій сфері та ін.
1.1.Методи реферування
Найбільш поширеною методикою згортання інформації є реферування. Слід згадати, що реферування – це процес згортання первинної інформації, що міститься у вихідному документі. Реферування є найбільш поширеною методикою згортання інформації, який ґрунтується на аналітико-синтетичних методах опрацювання інформації і дає можливість надавати споживачам змістову інформацію у стислій формі.
1.Першою і найбільш стислою методикою згортання інформації є бібліографування – це методика представлення інформації у вигляді опису документа. Вона має дуже високий рівень згортання інформації.
2.Анотування – методика подання інформації у вигляді переліку питань, які розглядаються в змісті документа або певного фрагмента інформації.
3.Метод фрагментування – це методика подання змісту документів у вигляді окремих фрагментів, що функціонують без логічного взаємозв’язку між ними.
Розрізняють три основних методи викладу інформації у рефераті: екстрагування, перефразування, інтерпретація.
Екстрагування – це побудова реферату на основі витягу із вихідного тексту речень, що містять змістові аспекти. Тобто текст реферату будується з речень тексту первинного документа. Ці речення визначаються за зовнішніми ознаками, т. з. маркерами (словесними кліше, мовними зразками). Найчастіше цей метод викладу інформації застосовується при автоматизації реферування.
Перефразування – це побудова реферату на основі передачі змісту вихідного документа у перефразованому вигляді. При такому методі допускається заміщення, суміщення та узагальнення текстових речень. Текст реферату лише частково співпадає з вихідним документом.
Інтерпретація – це побудова реферату на основі узагальненого уявлення про зміст вихідного документа. При такому методі референт оперує не самим текстом первинного, а його змістом. Найчастіше зустрічається при реферуванні зарубіжних матеріалів або документів великого обсягу (напр. дисертацій).
1.2.Загальна інформація про Китай
Офіційна назва - Китайська Народна Республіка (скорочено: Китай).
Державний устрій - Державний устрій. Китай - "народна" республіка. Вищий орган державної влади - Всекитайські збори народних представників, його постійно діючий орган - Постійний комітет. Глава держава - голова КНР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Україна та Китай

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок