Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік видатків

Облік видатків

Назва:
Облік видатків
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
8,68 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота
з предмету
“Бюджетний облік”
на тему
“Облік видатків”


Зміст
Вступ.......................................................................................................................3
1. Склад і класифікація видатків......................................................................4
2. Облік касових і фактичних видатків..........................................................10
2.1.Облік касових видатків..........................................................................10
2.2.Облік фактичних видатків.....................................................................11
3. Облік видатків із загального фонду............................................................14
4. Облік видатків спеціального фонду............................................................15


Вступ
Видатки - один з найважливіших показників фінансово-господарської діяльності бюджетних установ. Вони є основою для визначення результатів виконання кошторису, його аналізу з метою виявлення резервів зниження видатків.
Видатки, здійснювані за рахунок бюджетних коштів, називаються видатками загального фонду, а за рахунок позабюджетних коштів - видатками спеціального фонду.
Виходячи з двоїстості характеру видатків бюджетних установ, вони поділяються на касові і фактичні.
Касовими видатками вважаються всі виплати, здійснені з поточних чи реєстраційних рахунків як готівкою, так і шляхом безготівкових перерахувань. Повернення грошових коштів на рахунки приводить до відновлення, тобто зменшення касових видатків. Основною задачею обліку касових видатків є забезпечення контролю за
Фактичні видатки - це дійсні, кінцеві видатки установі оформлені відповідними документами, включаючи видатки за неоплаченими рахунками кредиторів, за нарахованою, але не виплаченої заробітною платою і стипендіями. Ці ви видатки відображають фактичне виконання норм, затверджених кошторисом, вони є показником кінцевого виконання кошторису установи, тому при виконанні планового обсягу робіт вони повинні відповідати сумам асигнувань за кошторисом.


1. Склад і класифікація видатків
Під видатками розуміють державні платежі, які не підлягають поверненню. Вони бувають відплатними, тобто здійснені в обмін на товар чи послугу, або невідплатними. Категорія видатки не включає платежі в рахунок погашення державного боргу, які класифікуються як фінансування.
Видатки - один з найважливіших показників фінансово-господарської діяльності бюджетних установ. Вони є основою для визначення результатів виконання кошторису, його аналізу з метою виявлення резервів зниження видатків.
Видатки, здійснювані за рахунок бюджетних коштів, називаються видатками загального фонду, а за рахунок позабюджетних коштів - видатками спеціального фонду.
Бухгалтерський облік цих видатків ведеться роздільно.
Але не завжди видатки на утримання установи збігаються з видатками бюджету.
Видатки бюджету за економічною класифікацією групуються в єдині блоки і поділяються на поточні і капітальні.
Оплата податку на додану вартість, який включений до ціни товару, робіт, послуг, здійснюється за тим кодом економічної класифікації видатків, з яким здійснюється основний платіж.
Категорія “Оплата праці працівників бюджетних установ” код (1110) включає оплату праці всіх працівників бюджетних установ (організацій), військовослужбовців, осіб рядового і начальницького-складу (в тому числі відрядженими до органів виконавчої влади та інших цивільних установ) органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань, податкової міліції у зв'язку - з виконанням обов'язків несення служби згідно з встановленими посадовими ок-ладами, ставками або розцінками, матеріальну допомогу, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород (у грошовій та/або матеріальній формі). Величина оплати праці відображається без нарахувань на фонд оплати праці; які обліковуються за кодом 1120. До цієї категорії також входить встановлена чинним законодавством одноразова грошова допомога у зв'язку з виходом на пенсію, або, якщо це передбачено чинним законодавством, у відставку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Облік видатків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок