Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні

Створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні

Назва:
Створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,31 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
“Створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні”


Зміст
 
 
 
 

 
Вступ
Актуальність.
Інвестиційна сфера , капітальне будівництво основних виробничих фондів, що є матеріальною основою безпосередньо процесу відтворення суспільного продукту, відчули найбільший вплив негативних наслідків реформ – зменшення обсягів ресурсів капітального будівництва перевищило показники падіння виробництва в економіці країни в декілька разів, знижена інвестиційна активність в базових галузях народного господарства. В таких умовах відновлення інвестиційного потенціалу та повнокровного відтворення основних виробничих фондів є найбільш пріоритетним завданням серед усіх інших цілей господарської політики. Оживлення інвестиційної діяльності є головною умовою виходу з сучасної економічної кризи, створення передумов сталого розвитку народного господарства.
Існує тісний зв`язок між обсягами інвестицій в економіку та темпами росту національного доходу, валового внутрішнього продукту, продуктивності суспільної праці. А оскільки темпи росту валового внутрішнього продукту та національного доходу визначають рівень соціально-економічного розвитку, то першочерговим завданням уряду є підтримання інвестиційної активності. За допомогою інвестицій здійснюється структурна перебудова економіки і формування на цій основі важливих макроекономічних пропорцій - відтворювальних, галузевих, вартісних і т.д. Шляхом централізованого інвестування і самоінвестування під впливом дії економічних стимуляторів глобального і локального характерів здійснюються певні пропорції, як правило, в напрямі прогресивних структурних зрушень, здійснюється перехід з екстенсивного на інтенсивний шляхи розвитку країни, формується оптимальна для економіки даної країни і її ресурсних можливостей структура суспільного виробництва.
Тому вимоги до кількісних та якісних інвестиційних параметрів в сучасних умовах значно посилюються.
Мова йде про той комплекс проблем, який повинен запустити механізм економічного зростання , основою якого повинна стати радикальна модернізація, суть якої полягає в форсованому економічному, технічному та технологічному оновленні, що вимагає концентрації її ресурсів на розвиток потенціально конкурентоспроможних виробництв, до яких належить і галузь телекомунікацій. Важливу роль для дослідження даних процесів відіграє визначення методів фінансування інвестиційної діяльності .
Все це обумовлює актуальність теми дослідження, вибір мети та направленості проведеного дослідження.
Предмет та об`єкт
Предметом дослідження є насамперед практичні проблеми обгрунтування методів фінансування інвестиційної діяльності підприємства.
В якості об`єкта дослідження прийняті підприємства галузі телекомунікацій України, а саме Українське державне об`єднання електрозв`язку “ Укртелеком “ ( нині- підприємство ) і його регіональні дирекції. Це обумовлено, з одного боку, тим, що інформація, інформаційні технології, телекомунікації та зв’язок стають символами прогресу, а ступінь їх реалізації та впровадження в повсякденне життя людини - оцінкою рівня розвитку суспільства, а , з другого, тим, що телекомунікації - одна з небагатьох галузей економіки України, яка за останні роки характеризується сталими показниками розвитку.
Мета та завдання
Метою дослідження є формування теоретико-методичних основ та розробка практичних рекомендацій по вдосконаленню методів фінансування інвестиційних проектів в галузі телекомунікацій.
Для досягнення даної мети в дослідженні, поставлені та вирішені наступні завдання:
w досліджені об`єктивні передумови вдосконалення інвестиційної діяльності в умовах розвитку ринкових відносин в Україні,
w проаналізований механізм та методи фінансування інвестиційної діяльності підприємств галузі телекомунікацій,
w розглянуті особливості механізму фінансування інвестиційної діяльності в період переходу до ринкової економіки.
w розроблені рекомендації по вдосконаленню методів фінансування інвестицій.
Проведення даного дослідження, дозволило отримати результати , висновки та рекомендації по вдосконаленню механізму та методів фінансування інвестиційних проектів, які мають практичне значення для державних телекомунікаційних підприємств, а саме :
Проаналізовано основні напрями стимулювання інвестиційної діяльності підприємств на макрорівні,
Розроблено рекомендації щодо покращення інвестиційної ситуації в галузі телекомунікацій України,
w Обгрунтовано економічну та фінансову доцільність та необхідність вдосконалення існуючих та впровадження нових методів фінансування інвестиційних проектів в галузі телекомунікацій;
Проаналізовано доцільність під час створення моделі розвитку телекомунікацій України використання зарубіжного досвіду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок