Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз собівартості окремих видів продукції підприємства

Аналіз собівартості окремих видів продукції підприємства

Назва:
Аналіз собівартості окремих видів продукції підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,75 KB
Завантажень:
6
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Контрольна робота з предмету:
«Економічний аналіз»
на тему:
« Аналіз собівартості окремих видів продукції підприємства »


Зміст
Вступ
Теоретичні та методичні питання аналізу робочої сили підприємства і його впливу на обсяги виробництва
Сутність робочої сили підприємства та напрями впливу на обсяги виробництва.
Характеристика та обґрунтування системи показників аналізу забезпечення підприємства робочою силою.
Методика оцінки та аналізу забезпечення підприємства робочою силою
Класифікація і оцінка факторів, що впливають на обсяги виробництва
Методи економічного аналізу
Аналіз забезпеченості підприємства робочою силою та його вплив на обсяги виробництва
Загальна характеристика підприємства
Аналіз основних техніко – економічних показників
Аналіз показників забезпечення підприємства робочою силою
Аналіз впливу факторів на обсяги виробництва
Розрахунок прогнозованого значення обсягу виробництва на 2006 рік
Напрями та шляхи покращення забезпечення підприємства робочою силою для збільшення обсягу виробництва. Зарубіжний досвід
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Вступ
Для того, щоб зберегти ринкові позиції в умовах жорсткої конкуренції будь-якому підприємцеві чи юридичній особі, в нашому випадку колективного підприємства «Граніт», можливо лише за умови прийняття адекватних, ефективних управлінських рішень. Але для того, щоб ці рішення були обґрунтовані, керівник має володіти об'єктивною інформацією про фінансовий стан свого підприємства, мати оцінку фінансових результатів його діяльності. Саме для досягнення стабільного фінансового стану і конкурентоспроможності в сучасних економічних умовах вимагає інших факторів систематичного проведення фінансового аналізу, як комплексного аналізу всієї господарської діяльності. Аналіз означає розгляд, вивчення, наукове дослідження будь-чого, шляхом розчленування, розкладання цілого на його складові частини, що дає змогу з'ясувати внутрішню суть і природу процесів , їх залежність від різноманітних факторів, оскільки без такого розподілу глибоке вивчення більшості предметів і явищ, що відбуваються в природі і суспільстві неможливе.
Економічний аналіз пройшов свій історичний розвиток і сформувався на стику наук, шляхом інтеграції окремих її елементів. Відбувається формування цієї порівняно нової галузі людських знань у міру виникнення нагальної потреби у поглибленій науковій розрядці питань, а також у зв'язку з необхідністю з'ясувати впливу дедалі більшої кількості причин і факторів, що обумовлюють ефективність діяльності суб'єктів господарювання в умовах ринку конкурентної боротьби.
Метою проведення даної роботи є аналіз фінансового стану підприємства, як єдине ціле, на основі даних бухгалтерської звітності, і дати інформацію зовнішнім користувачам, які планують приймати рішення, на які істотно впливають фактичні або прогнозні дані про фінансовий стан підприємства. Зокрема ми розглянемо загальну характеристику діяльності КП « Карпати - стиль» та проведемо економічний аналіз його фінансово-господарської діяльності, забезпеченості його робочою силою .
Таким чином, метою написання даної курсової роботи є проведення розрахунку показників забезпеченості підприємства робочою силою, що допоможе проаналізувати вплив продуктивності праці робітників на обсяги виробництва.
1. Теоретичні та методичні питання аналізу робочої сили підприємства і його впливу на обсяги виробництва
Сутність робочої сили підприємства та напрями впливу на обсяги виробництва
Найбільш важливим елементом продуктивних сил і головним джерелом розвитку економіки є люди, тобто їхня майстерність, освіта, підготовка, мотивація діяльності. Існує безпосередня залежність конкурентоспроможності економіки, piвня добробуту населення від якості трудового потенціалу персоналу підприємств та організацій даної країни.
Персонал підприємства формується та змінюється під впливом внутрішніх (характер продукції, технології та організації виробництва) і зовнішніх (демографічні процеси, юридичні та моральні норми суспільства, характер ринку праці тощо) факторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Аналіз собівартості окремих видів продукції підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок