Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Скачати: Формулювання стратегії розвитку підприємства

Загрузка...

Формулювання стратегії розвитку підприємства

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Формулювання стратегії розвитку підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
реферат
Контрольна робота на тему “Формулювання стратегії розвитку підприємства” складається з 32 сторінок, 9 позицій у списку літератури.
СТРАТЕГІЯ, СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ, БІЗНЕС-ПЛАН.
Мета даної роботи – охарактеризувати формулювання стратегії розвитку підприємства. Актуальність даної теми полягає в наступному: Стратегічне планування стає все більш актуальним для підприємств, які поставлені в умови жорсткої конкуренції як між собою, так і з іноземними корпораціями. Воно створює умови для виникнення ряду важливих і часто істотних сприятливих чинників для організації.
Ігнорування цього факту, невміння визначати стратегії поведінки підприємства на ринку може обернутися на практиці чималими втратами, ведучими його до банкрутства.
Головні висновки роботи, які визначають її новизну:
Стратегія – це генеральна комплексна програма дій, яка визначає приоритетні для підприємства проблеми , його місію, головні цілі та розподіл ресурсів для їхнього досягнення. Вона формулює цілі та способи їхнього досягнення так, щоб указати підприємству певний (такий, що об’єднує всі його підрозділи) напрямок документом, результатом стратегічного планування.
Стратегічне планування - процес здійснення сукупності систематизованих і взаємно узгоджених робіт із визнанням довгострокових (на певний період) та напрямків діяльності підприємства.
Бізнес-план підприємства чи організації – це письмовий документ, в якому викладено суть, напрямки і спроби реалізації підприємницької ідеї, охарактеризовано ринкові, виробничі, організаційні та фінансові аспекти майбутнього бізнесу, а також особливості управління ним. Він є довільною підставою для здійснення підприємницької, необхідною передумовою залучення інвестицій для розробки та реалізації підприємницької ідеї, будь-яких інноваційно-інвестиційних проектів.
ЗМІСТ
ВСТУП 3
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ
НА ПІДПРИЄМСТВІ
Основне поняття стратегічного планування 5
Сутність та характеристика основних стратегій 6
Принципи планування 8
ФОРМУЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Процес формування стратегій 11
Етапи формування 13
Основні типи стратегій 18
БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Загальні поняття, зміст та структура бізнес-планування 20
Приклад розробки бізнес-плану інвестиційного проекту
„Харчова промисловість” 23
ВИСНОВКИ 30
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 32
ВСТУП
В умовах ринкових відносин з’явився новий підхід до розвитку підприємства, в основі якого лежить відмова від принципу, що успіх підприємства залежить тільки від раціональної організації виробництва продукції (послуг), що забезпечує зниження витрат за рахунок виявлення внутрішньовиробничих резервів, підвищення продуктивності праці і ефективного використання всіх видів ресурсів. Ефективність функціонування підприємства визначається тим, наскільки вдало воно пристосоване до свого зовнішнього оточення, — чи зуміє підприємство своєчасно розпізнати погрози для свого існування або протистояти ударам долі, чи буде в змозі не упустити своїх можливостей і витягнути максимум вигоди з них.
Такий підхід логічно обумовлює стратегічне планування, що базується на методах ситуаційного планування, що включають технологію виробництва і якість продукції, трудові і матеріальні ресурси.
Стратегічне планування – це одна з функцій управління, яка є процесом вибору цілей організації і шляхів їх досягнення. Стратегічне планування забезпечує основу для всіх управлінських вирішень, функцій організації, мотивації і контролю, орієнтованих на вироблення стратегічних планів.
Стратегічне планування стає все більш актуальним для підприємстві, які поставлені в умови жорсткої конкуренції як між собою, так і з іноземними корпораціями. Хоча стратегічне планування саме по собі не забезпечує успіху, проте воно створює умови для виникнення ряду важливих і часто істотних сприятливих чинників для організації.
Планування, оскільки воно визначає цілі, допомагає створити єдність загальної мети усередині підприємства.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Формулювання стратегії розвитку підприємства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок