Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Фінансове забезпечення діяльності підприємств, вітчизняна та зарубіжна практика

Фінансове забезпечення діяльності підприємств, вітчизняна та зарубіжна практика

Назва:
Фінансове забезпечення діяльності підприємств, вітчизняна та зарубіжна практика
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,61 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота

З ДИСЦИПЛІНИ
« ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ СУБЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА «

НА ТЕМУ
Фінансове забезпечення діяльності
підприємств,вітчизняна та зарубіжна практика


зміст
вступ ……………………………………………….2
Розділ 1.Теоретичні аспекти……………………..3
1.1.Суть та характеристика фінансового забезпечення
діяльності державних підприємств……………………..3
1.2.Правове регулювання фінансового забезпечення
діяльності державних підприємств……………………..7
1.3.Методи оцінки фінансового забезпечення діяльності
державних підприємств…………………………………10
Розділ 2.Теоретичні аспекти інвестиційної
діяльності в Україні…………………..15
2.1.Теорія інвестування……………………………………….15
2.2.Напрями інвестування……………………………………18
 
Розділ 3.Напрями вдосконалення
фінансового забезпечення діяльності державних підприємств………………………..22
ВИСНОВОК……………………………………..38 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ………………..40
Вступ.
В ринкових умовах, коли в Україні відбуваються структурні зміни в економіці, особлива увага приділяється оцінці фінансових результатів. В останній час значення фінансового забезпечення і процесу управління ним значно зросло, так як швидкоплинні процеси в економіці вимагають від підприємств розширеного відтворення,оновлення процессу виробництва прийняття обґрунтованих управлінських рішень. Тому для написання дипломної роботи було обрано саме цю тему.
При всій значимості проведених наукових досліджень у питаннях „теорія-практика”, окремі питання управління фінансовим забезпеченням вимагають детальнішого опрацювання.
Сучасні умови потребують більш детального підходу до цієї проблеми, який спираючись на існуючі методології, врахував би специфіку економічних відносин в Україні, особливості формування, розподілу та використання фінансового забезпечення в окремих галузях промисловості.
Фінасове забезпечення державних підприємств було предметом досліджень таких вітчизняних науковців як М.Д. Білик, А.М.Поддєрьогіна, О.Д.Василика, І.А.Бланка В.М.Опаріна, Р.А.Слав'юка, О.М.Терещенко, І.В.Зятковського та інших.
Дослідження фінансового забезпечення підприємств базується також із використанням праць зарубіжних науковців, зокрема Є.Брігхем, А.А.Аткінcона, М.І. Баканова, І.Т. Балабанова, Р.Д. Банкера, С.Б. Барнгольца, В.Я. Горфинкеля, А.В.Калини, В.В. Ковальова, Р.С. Каплана, Т. Скоуна, Г.М.Тація, Е. Хельферта, Р. Шмалензі, В.О. Швандара, А.Д. Шеремета, С.Фішера та інших.
ння та прогнозував
РОЗДІЛ 1 Теоретичні основи фінансового забезпечення діяльності державних підприємств
Суть та характеристика фінансового забезпечення діяльності державних підприємств
Фінансове забезпечення державних підприємств в сучасних умовах господарювання характеризується виділенням певної суми фінансових ресурсів на розв’язання окремих завдань фінансової політики господарюючого суб’єкта.
У фінансовому словнику А.Г.Загороднього, Г.Л.Вознюка, Т.С.Смовженка подано таке визначення фінансового забезпечення: «Фінансове забезпечення – це забезпечення фінансовими ресурсами економіки держави,соціальних потреб і програм, виробництва продукції, науково-технічних досліджень, будівництва і переобладнання підприємств, а також утримання бюджетних організацій тощо.» [7, ст.471].
За І.А.Бланком фінансове забезпечення – це процес вибору напрямів, форм і методів використання фінансових ресурсів з метою збільшення економічного розвитку і ринкової вартості підприємства [21, ст.473].
І.В.Зятковський стверджує, що: «Фінансове забезпечення передбачає виявлення можливих внутрішніх джерел фінансових ресурсів, а при відсутності такої можливості або їх недостатності – до залучення коштів із-зовні.» [11, ст.146].
О.Д.Василик у своєму підручнику «Теорія фінансів» зазначає: «Фінансове забезпечення – це створення і використання фондів фінансових ресурсів задля здійснення виробництва і реалізації продукції, робіт, послуг у різних галузях економіки.» [15, ст.239].
Отже, фінансове забезпечення – це забезпеченість підприємства фінансовими ресурсами, достатніми для задоволення потреб та росту його ринкової вартості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Фінансове забезпечення діяльності підприємств, вітчизняна та зарубіжна практика

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок