Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Планування збільшення обсягів та прибутковості продаж

Планування збільшення обсягів та прибутковості продаж

Назва:
Планування збільшення обсягів та прибутковості продаж
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,63 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Планування збільшення обсягів та прибутковості продаж
курсова робота з економіки підприємства


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність теми дослідження. Планування є важливою частиною господарської практики. Багаторічний досвід закордонних та українських підприємств довів, що недооцінка планування в умовах ринку, зведення його до мінімуму частіше за все приводить до значних економічних втрат. Досвідчені керівники розуміють, що всі великі бої спочатку виграють на папері – на плані, а тільки після цього у реальному житті. Ринок не пригнічує, не заперечує планування взагалі, а тільки зміщує цей процес у первинну виробничу ланку, як важливий елемент господарського механізму управління.
Успішно працюючі підприємства здійснюють не тільки довгострокове планування, але і детальну розробку оперативних поточних планів по кожному підрозділу, кожному робочому місці. Календарні плани (декадні, місячні, квартальні, піврічні) конкретизують цілі і завдання підприємства, включають відомості про замовлення, про забезпеченість їх матеріальними ресурсами, про ступінь завантаження виробничих потужностей та їх використання з врахуванням терміну виконання кожного завдання. В них передбачаються витрати на реконструкцію потужностей, заміну обладнання, оновлення продукції, навчання працівників тощо.
Планування збільшення обсягів продаж має велике значення в успішній діяльності підприємства.
Таким чином, практична значимість проблеми планування збільшення обсягів продаж зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об’єктом дослідження курсової роботи є економічна діяльність підприємства.
Предметом дослідження курсової роботи є планування збільшення обсягів та прибутковості продаж.
Метою курсової роботи є дослідження впливу планування збільшення обсягів і прибутковості продажу на ефективність роботи підприємства.


Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження планування збільшення обсягів та прибутковості продаж
1.1. Сутність планування й особливості його здійснення на підприємстві
Кожна людина, сім'я, колектив, господарство не уявляють свого повсякденного життя без використання усного або письмового плану дій у роботі, навчанні, відпочинку, фінансових та інших справах на наступний день, місяць, рік, а більш завбачливі обмірковують свої дії на кілька років і навіть десятиліть. З'ясовується, що більше від усіх захищені економічно і соціальне та досягають успіхів саме ті, хто належним чином планує свої дії.
В умовах ринкової економіки таке планування стає у багато разів важливішим, оскільки без глибоких розрахунків, без обґрунтування і передбачення різного роду змін у майбутньому, вижити в конкурентній боротьбі дуже важко. Тому методам передбачення і планування, як найважливішим складовим управління, необхідно вчитися.
Суть планування полягає в розробці та обґрунтуванні цілей, визначенні найкращих методів і способів їх досягнення при ефективному використанні всіх видів ресурсів, необхідних для виконання поставлених завдань, і встановленні їх взаємодії.
Сам процес планування проходить чотири етапи:
1) розробку загальних цілей;
2) визначення конкретних цілей на даний період із наступною їх деталізацією;
3) визначення шляхів і способів досягнення цілей;
4) контроль за процесом досягнення поставлених цілей шляхом зіставлення планових показників із фактичними та коригування цілей [13, 25].
У процесі планування кожне підприємство повинно відповісти на такі запитання:
що повинно бути зроблено і для чого?
коли це буде зроблено і хто його буде робити?
де це буде зроблено, і що для цього необхідно?
Вирішення цих питань є функцією планування, яка є основою для прийняття рішень та являє собою управлінську діяльність, що передбачає розробку цілей і завдань управління виробництвом, а також визначення шляхів реалізації планів для досягнення поставлених цілей.
Методологія планування – це сукупність теоретичних висновків, загальних закономірностей, наукових принципів розробки планів, їх обґрунтування та опис відповідно до сучасних вимог ринку, які перевірені передовою практикою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Планування збільшення обсягів та прибутковості продаж

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок