Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Проблема державного регулювання ринку фінансових послуг

Проблема державного регулювання ринку фінансових послуг

Назва:
Проблема державного регулювання ринку фінансових послуг
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,97 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
К У Р С О В А Р О Б О Т А
з дисципліни: „Ринок фінансових послуг”
на тему: „Проблема державного регулювання ринку фінансових послуг”


ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ДЕРЖАВНОГО
РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ
1.1. Мета і форми державного регулювання 5
1.2. Принципи регулювання фінансового ринку 11
1.3. Уповноважені органи виконавчої влади у сфері
регулювання ринків фінансових послуг 13
1.4. Саморегулівні організації професійних учасників
фінансового ринку 15
РОЗДІЛ 2 ЗМІСТ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ
ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ
2.1. Державна політика на валютному ринку 17
2.2. Регулювання діяльності учасників ринку цінних паперів 19
2.3. Вплив податкової політики держави на розвиток
та функціонування ринку нерухомості 23
РОЗДІЛ 3 НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ЯК ОРГАН
ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ
Поняття та основні функції Національного
банку України 26
3.2. Методи регулювання банківської діяльності 27
ВИСНОВКИ 35
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 37
ВСТУП
Фінансовий ринок у країнах з розвиненою економікою часто називають фінансовим барометром економіки держави. Ефективно працюючі фінансові ринки та їх динамічний розвиток – основа стійкості національної валюти.
Економічний зміст фінансових послуг полягає у забезпеченні ефективного використання капіталів на основі їх своєчасної мобілізації інвестування в найбільш перспективні сфери діяльності та прискорення їх обігу. Еволюція ринку фінансових послуг відбувається відповідно до законів суспільного розвитку.
В Україні ринкові процеси відбуваються на фоні гострої нестачі інвестиційних ресурсів, необхідних для розвитку економіки. Питання гарантування прав та визначення законодавчих рамок інвестиційної діяльності повинно бути однією з пріоритетних функцій держави і суспільства. При визначенні внутрішнього інвестиційного потенціалу та засобів його використання завданням державного регулювання фінансового ринку в будь-якій країні є не стільки впорядкування діяльності позичальників капіталу і фінансових посередників, забезпечення стабільного розвитку і функціонування фінансового ринку в цілому, скільки детермінація кола та пошук шляхів вирішення проблем інвесторів, захист інвесторів, перш за все, дрібних і найменш захищених.
Регулювання ринку фінансових послуг повинно передбачати встановлення правил інвестиційного процесу, обов’язкових для всіх – і для дрібних, і для великих інвесторів. Завдяки цьому стає очевидним те, що є закон, який захищає кожного інвестора, і є покарання для тих, хто його порушить. Це підтримує віру людей у необоротність позитивних змін, без якої не може розвиватись ринкова економіка. Що стосується великих інвесторів і емітентів цінних паперів, деякі обмеження їх «свободи» державним контролем – лише невелика плата за стабільність, довіру і забезпечення законності в їх сфері, які дозволять забезпечити державний контроль.
Весь досвід економічного розвитку показує, що висока якість фінансових активів підвищує якість ринку і тим самим стимулює економічне зростання. 
По-перше, високоякісний, добре відрегульований фінансовий ринок знижує загальний ризик, який міжнародні інвестори пов’язують з конкретною країною. Завжди знайдуться ті, хто буде проти жорстких мір і норм, що регулюють ринок цінних паперів.
По-друге, якісний, добре відрегульований ринок – це незамінний інструмент для залучення в процес економічного розвитку всього обсягу заощаджень населення.
По-третє, висока якість фінансового ринку підвищує динамічність системи та її репутацію, що дуже важливо для того, щоб населення поступово схвалило перехід до ринкової економіки.
Будь-яка дія ставить під сумнів цілісність фінансового ринку і вимагає втручання органів контролю. Тому для регулювання фінансового ринку, і особливо ринку цінних паперів, втручання держави повинно бути обов’язковим. 
Тому саме проблему державного регулювання ринку фінансових послуг ми і будемо вивчати в нашій роботі. Для цього ми:
Вивчимо теоретичні аспекти ринку фінансових послуг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Проблема державного регулювання ринку фінансових послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок