Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Діяльність служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді

Діяльність служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді

Назва:
Діяльність служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
Діяльність служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді


ЗМІСТ


Вступ
Соціальний захист населення - законодавче закріплена система державних гарантій та реалізації прав усіх політичних, соціально-демографічних груп громадян, окремих осіб щодо соціального забезпечення їх нормального прожиткового рівня та життєдіяльності. Ці гарантії здійснюються через соціально-економічні, правові та політичні чинники, які сприяють реалізації права громадян на працю, допомогу на час безробіття, у разі часткової чи повної втрати працездатності. Основними економічними заходами держави є: індексація доходів, заробітної плати, пенсій, стипендій під час інфляції і зростання індексу цін на товари і послуги; надання державної допомоги, пільг та інших видів соціальної підтримки малозабезпеченим громадянам і сім'ям, одиноким матерям у разі втрати годувальника; матеріальне забезпечення при досягненні пенсійного віку; підтримка населення під час стихійного лиха, екологічного надзвичайного стану. Для цього державою створюються різні спеціальні фонди соціального захисту населення.
Тема "Діяльність служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді" дуже актуальна в наш час. Молодь – це наше майбутнє. Ми повинні забезпечити наше майбутнє покоління нормальними умовами для життя: освітою і роботою. З наукової точки зору ця тема важлива тим, що при її вивченні розглядаються проблеми соціального захисту молоді, недоліки законодавства, їх причини та визначаються способи вирішення цих проблем. Практичне значення полягає у необхідності знання проблем, які постають перед молоддю і зробити все можливе, щоб допомогти розв’язати їх.
При виконанні даної курсової роботи були використані законодавчі акти та наукова література: книга Головатого М.Ф., Молодіжна політика в Україні: проблеми оновленню, в якій дуже широко висвітлений сучасний стан молодіжної політики в Україні, також книги “Довідкові матеріали про становище молоді та хід реалізації державної молодіжної політики в Україні.” та “Молодь України: стан, проблеми, шляхи розв'язання” в яких зазначені проблеми молоді, які держава повинна розв’язати. В роботі використовувалися періодичні видання.
Об’єктом дослідження даної курсової роботи є соціальний комплекс України.
Предметом дослідження являється діяльності служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді України.
Мета даної робити заключається:
в дослідженні проблем молоді, які виникли на сучасному етапі становлення незалежності нашої держави;
вивчення законодавчої бази, якою керуються служби соціального захисту населення в питаннях молодіжної політики;
визначити їх недоліки;
запропонувати шляхи їх удосконалення та визначити перспективи розвитку.
Дана курсова робота складається з трьох розділів, в яких розглянуті організація діяльності служб соціального захисту населення України, діяльність служб соціального захисту населення в сфері молодіжної політики, та законодавчі акти, якими керуються ці служби в своїй діяльності. Також розглянуті проблеми та перспективи розвитку молодіжної політики в України.


1. Організація соціального захисту населення
1.1. Організаційно-правові засади здійснення соціального захисту населення
Соціальна політика сучасної держави - комплекс соціально-економічних заходів держави, підприємств, організацій, спрямо-ваних на послаблення нерівності у розподілі доходів та майна, на захист населення від безробіття, підвищення цін, знецінення тру-дових заощаджень та ін.
Соціальне забезпечення та захист громадян України є одним з важливих напрямків діяльності держави. Держава несе обов'язки по матеріальному підтриманню своїх громадян, створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та трудової діяльності, реалізує програми професійно-технічного навчання, підготовки кадрів відповідно до суспільних потреб. Використання примусової праці забороняється. Громадянам гарантуються захист від незаконного звільнення, право на своєчасне одержання винагороди.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Діяльність служб соціального захисту населення із забезпечення зайнятості молоді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок