Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз додаткової заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат

Аналіз додаткової заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат

Назва:
Аналіз додаткової заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,61 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Аналіз додаткової заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат


зміст


Вступ
Економічна ситуація, що склалася в Україні, явно засвідчує, що процес реформ наштовхується на обмежену соціальну політику, а падіння життєвого рівня адекватно скорочує соціальну базу реформ. Проблема оплати праці виступила тепер на перший план при оцінці економічного та соціального розвитку України.
У зв'язку з цим постає глобальне питання - удосконалити систему оплати праці, зробити її відповідною умовам перехідного періоду. Найголовніше - вирішити питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати і стабілізувати процес її своєчасної виплати.
Одне з важливих місць посідає проблема вивчення додаткової заробітної плати та інших заохочувальних і компенсаційних виплат, оскільки витрати на оплату праці є складовою частиною елементів витрат, які відносяться на собівартість продукції і тому ця курсова робота присвячена саме цій проблемі.
При неефективному використанні робочої сили мають місце перевитрати в оплаті праці, виконання великої кількості понаднормової роботи, виконання робіт у святкові та неробочі дні, що призводить до збільшення собівартості продукції, в результаті чого зменшується прибуток підприємства.
Для того, щоб запобігти перевитратам фонду оплати праці, вдаються до постійного аналізу витрат основної та додаткової заробітної плати, що дає змогу приймати вірні управлінські рішення.
В умовах ринкової економіки відбулись помітні зміни в організації праці та її оплати. Це пов’язано з економічною кризою, масовим спадом виробництва, зниженням продуктивності праці, звільненням з виробництв значної кількості робітників та службовців, інженерне - технічних працівників.
В сучасних умовах оплата праці ставиться в залежність не лише від результатів праці працівників, але й від ефективності діяльності підприємств.
Підприємствам слід відмовлятися від надто жорсткої тарифної системи і розробляти нові гнучкі системи оплати праці, зокрема, такі, які допускають розділ між робітниками частки прибутку підприємства.
Економічна ситуація, що сталася в Україні, явно засвідчує, що процес реформ наштовхується на обмежену соціальну політику, а падіння життєвого рівня адекватно скорочує соціальну базу реформ. Проблема оплати праці виступила тепер на перший план при оцінці економічного та соціального розвитку України.
У зв'язку з цим постає глобальне питання - удосконалити систему оплати праці, зробити її відповідною умовам перехідного періоду. Найголовніше - вирішити питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати і стабілізувати процес її своєчасної виплати.
В сучасних умовах господарювання досягнення необхідного зв`язку між заробітною платою економічними результатами і зайнятістю стає ключовим завданням під час реформування політики в галузі оплати праці.
Мета курсової роботи - розкрити особливості методики аналізу додаткової заробітної плати і інших заохочувальних та компенсаційних виплат.
Для досягнення цієї мети передбачено вирішити наступні завдання:
розкрити економічний зміст додаткової заробітної плати і інших заохочувальних та компенсаційних виплат,
встановити склад додаткової заробітної плати і інших заохочувальних та компенсаційних виплат,
проаналізувати склад додаткової заробітної плати і інших заохочувальних та компенсаційних виплат,
проаналізувати розрахунок заробітної плати по кожному працівнику в залежності від кількості і якості затраченої праці,
внести пропозиції за результатами аналізу додаткової заробітної плати і інших заохочувальних та компенсаційних виплат в сучасних умовах.


1 Економічна сутність додаткової заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат, їх склад та характеристика
1.1 Сутність та принципи організації додаткової заробітної плати в сучасних умовах
Відповідно до статті 1 Закону України "Про оплату праці" №108/95-ВР [1], заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, в грошовому вимірі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівнику за виконану ним роботу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Аналіз додаткової заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок